مطالب متفاوت‌‌‌‌‌‌‌تر "کودکان طلایی" را در  کانال تلگرام  و  کانال آپارات  دنبال کنید

نماهنگ انگیزشی کودکان طلایی

نماهنگ انگیزشی کودکان طلایی
چکیده این محصول : انتشار : 1394/01/15 14 نظر 5,622 بازدید

نماهنگی برای برانگیختن انگیزه ی کودکانی که می خواهند، کودکانی شاد، موفق، با اعتماد به نفس و در نهایت کودکان طلایی باشند

 

نماهنگی برای برانگیختن انگیزه ی کودکانی که می خواهند، کودکانی شاد، موفق، با اعتماد به نفس و در نهایت کودکان طلایی باشند

 

قسمتی از متن آهنگ

 

امروز از اون روزاییه     که جای تو توش خالیه     نگو نمی تونم پاشم

امروز از اون روزاییه     که هر کاری کنی عالیه     نگو نمی تونم پاشم

پاشو، تو هنوزم می تونی بهترین باشو    چون خدا بهت داده خوشبختیاشو

پس بیا دست همو بگیریم با هم بگیم     ...

 

 

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

گنجینه پرورش مدیران آینده-تولد تا 4 سالگی

گنجینه پرورش مدیران آینده-تولد تا 4 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

کوچینگ  غیرحضوری بارداری طلایی

کوچینگ غیرحضوری بارداری طلایی

کُوچینگ مادر و کودک چگونه است؟ در این بخش، چه وظایفی بر عهده مادر است؟ ویژگی هایی که با بکار گیری این بخش، کودک بدست می آورد، چیست؟

بسته آموزشی پرورش نبوغ جنین

بسته آموزشی پرورش نبوغ جنین

اهمیت اعتماد به نفس برای والدین که با کودکان و نوجوانان خود سرو کار دارند امری روشن است. نحوه ی برخورد والدین با فرزندانشان، تأثیر بسزایی در ایجاد اعتماد به نفس یا از بین بردن آن در فرزندان نقش بسزا و مؤثری را ایفا می کند.

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین ، مطابق با آخرین یافته‌های دانشمندان بزرگ دنیا و برای اولین بار در ایران ارائه شده است. این مجموعه براساس متد پروفسور مکوتو شیچیدا از ژاپن، روی هوش‌های چندگانه جنین ازجمله : هوش عاطفی، هوش شنیداری، هوش کلامی، هوش فضایی، هوش کوانتومی، هوش خوددرمانگر و همچنین حواس دهگانه جنین تمرکز دارد. مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین شامل 2 جلد کتاب و 4 عنوان دی‌وی‌دی آموزشی به همراه فلش کارت های ای . اس. پی ، برچسب های تصویری و کتاب‌های صوتی، ارائه گردیده است.

گنجینه پرورش مدیران آینده - 4  تا 7 سالگی

گنجینه پرورش مدیران آینده - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسلهای پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. پرورش هوش اقتصادی و نبوغ مالی کودکان

تربیت کودکان طلایی از تولد تا 7 سالگی

تربیت کودکان طلایی از تولد تا 7 سالگی

تعریفی نو از تربیت کودک . 2 گروه نیازهای اصلی کودک . نیازهای روانی : تعریفی از مرگ و زندگی . ترسهای طبیعی کودکان از بدو تولد .

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته ششم نوزادی

هفته ششم نوزادی

هفته ششم نوزادی

پرورش خلاقیت

پرورش خلاقیت

تعریف خلاقیت روان شناسان در تعریف خلاقیت متفق القول نیستند و از جنبه های گوناگونی به خلاقیت می نگرند . در گذشته محور بحث روان شناسان از خلاقیت ( شخص خلاق یا فرایند خلاق ) بود. و این تعریف از خلاقیت مبتنی بر مولد بودن است. در حقیقت خلاقیت یعنی مبتکر بودن. ابتکار در هر زمینه ای باعث پیشرت و تمایز فرد بادیگران می شود. نگاه متفاوت افراد به اطراف شان می تواند آنها را به خلاق بودن و مولد و مبتکر بودن سوق دهد. مک کینان، در تعریف خلاقیت می نویسد : خلاقیت عبارت است از حل مساله به نحوی که ماهیتی بدیع و نو داشته باشد. ویلیامز می نویسد: خلاقیت مهارتی است که می تواند اطلاعات پراکنده را به هم پیوند دهد  عوامل جدید اطلاعاتی را در شکل تازه ای ترکیب کند و تجارب گذشته را با اطلاعات جدید برای ایجاد پایخ خای منحصر به فرد و غیر متعارف مرتبط سازد. از دیدگاه انسان گرایی راجرز خلاقیت نوعی خود شکوفایی است که انگیزه ی آن خود فرهیختگی است. به نظر او خلاقیت ، تمایل به ابراز و فعال کردن تمامی استعدادهای موجود زنده است. بسیاری از دانشمندان به مرتبط بودن هوش با خلاقیت اشاره کرده اند.گانیه (به نقل از سیف) آفرینندگی یا خلاقیت را نوعی حل مسأله ای می داند که در انواع یادگیری بالاترین سطح قرار دارد.

هفته بیست وهشتم نوزادی

هفته بیست وهشتم نوزادی

هفته بیست وهشتم نوزادی

هوش مالی‌تان را تقویت کنید

هوش مالی‌تان را تقویت کنید

هوش مالی‌تان را تقویت کنید هوش مالی بخشی از هوش شماست که می‌تواند موضوعات مربوط به مسائل و مشکلات مالی‌تان را شناسایی و آن را حل کند. نمونه‌های ساده‌ای از این مشکلات که این هوش قادر به رفع آن است شامل نداشتن درآمد کافی و پیدا کردن راهکارهایی برای درآمدزایی بیشتر، بدهی‌های زیاد، داشتن پول و ناآگاهی برای استفاده مفید از آن است

نظرات

پرهان جمالی
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰
پاسخشاید بگم روزی و سه دفعه من این آهنگ و برای پسرم میذارم خیلی دوستش داره
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما
 

حسین عظمتی
۱۳۹۴/۰۲/۲۹۰۰
پاسخسلام و درود
به نظر من :
کلیپی رو که ساختید، درسته که انگیزشی احتمالا به حساب میاد ولی در مجموع نمیدوم چرا تمام مسائل آموزشی شده رقص و حرکات موزون . یعنی اگه این دوتا پسر به همون شکل کودکانه ی خودشون این آهنگ رو می خوندند و ضمن برقراری ارتباط بیشتربا همسالان خودشون نکات انگیزشی رو منتقل می کردند امکان نداشت .
اگه سعی کنید کمی از آموزه های دین اسلام رو هم در آموزشهاتون بگنجانید احتمالا ضمن پیشرفت بیشتر خودتون ،فرزندان این مرز و بوم رو هم از این موهبت بهره مند ساخته اید .
عاطفه نکویی
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰
پاسخسلام استاد ممنون خیلی عالی بود واقعا تاثیر گذار بود دخترم خیلی دوست داشت خواهش میکنم کلیپ های دیگه هم براشون درست کنید ممنون
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۰۰۰

با سلام و سپاس از لطف شما

کلیپ های دیگری با صدای خود کودکان نیز در برنامه تولیداتمان هست که اطلاع رسانی خواهد شد

بهار قوچانلو
۱۳۹۴/۰۱/۳۱۰۰
پاسخنماهنگ قشنگی بود و انرژی زیادی توش هست ممنون
منتظر کارهای بعدیتون هستم
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۳۱۰۰

درود بر شما

حتما در روزهای آتی

علیرضا سلیمان فر
۱۳۹۴/۰۱/۱۹۰۱
پاسخسلام جالب بود و کاری جدید برای بچه ها. مرسی
مبین سلیمانی
۱۳۹۴/۰۱/۱۹۰۱
پاسخبابا جون خدا قوت.
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۱۹۰۰

سلام به اقا مبین گل / از اینجا به بابا خداقوت میگی؟  دارند برنامه شنبه رو ضبط میکنن !

siamak vazan
۱۳۹۴/۰۱/۱۶۰۵
پاسخ

با سلام و عرض خداقوت خدمت جناب استاد سلیمانی و تیم موفق همراهشان. ممنون از برنامه های جالب، متنوع و در عین حال آموزنده ای که برای رشد و پیشرفت کودکان عزیز و ارزشمند کشورمان تهیه مینمائید. اصلاً اهل ایرادگرفتن و بهانه تراشی نیستم اما به عنوان یک انتقاد سازنده یا بهتر بگویم یک پیشنهاد دوستانه، میخواستم عرض کنم اگر این کلیپ انگیزشی به جای لب زدن، با صدای خود همین کوچولوهای عزیز ضبط و اجرا میشد، اثربخشی خیلی بیشتری پیدا میکرد و کودکان مخاطب، با آنها ارتباط قوی تری برقرار میکردند. . در انتها ضمن تشکر مجدد از زحمات شبانه روزی شما عزیزان بزرگوار، میخواستم خواهش کنم تا باز هم از این قبیل کلیپهای انگیزشی و یا انیمیشنها و برنامه های آموزشی در قالب شعر و ترانه و داستان و . . . بر روی سایت قرار دهید تا این ارتباط قلبی و صمیمانه بین شما و مخاطبین کوچولویتان، همیشه پایدار و لذتبخش باقی بماند. در پنــاه ایزد منان باشید . . .

مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۱/۱۶۰۰

با سلام و سپاس از پیشنهاد شما

حتما در آینده ای نزدیک تعداد زیادی کلیپ ها و برنامه های انگیزشی که مخصوص کودکان و استفاده ی آنها باشد بر روی سایت گذاشته خواهد شد.

 

 

بیتا سلحشور
۱۳۹۴/۰۱/۱۶۰۳
پاسخخیلی کار قشنگی بود، من یه دختر 4 ساله دارم و از این جور آهنگ ها یا کارتون های انگیزشی رو براش میذارم ببینه که در روحیش تأثیر خوبی بذاره
بهار قوچانلو
۱۳۹۴/۰۱/۱۶۰۳
پاسخ

سلام جالب بود بازم از این کارها بذارین رو سایت مرسی

حجم فایل:   18Mb

فرمت فایل:   Mp4

زمان فایل:   4 دقیقه

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 6

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید