مطالب متفاوت‌‌‌‌‌‌‌تر "کودکان طلایی" را در  کانال تلگرام  و  کانال آپارات  دنبال کنید

مهارت‌های موفقیت در زندگی و تجارت برای کودکان 4-1 سال

مهارت‌های  موفقیت در زندگی و تجارت برای کودکان 4-1 سال

تنها عامل تعیین کننده‌ی موفقیت و ناکامی فرزندان


همانطور که فرزندان بعد از حدود یک سالگی زبان می‌گشایند و صاحب کلام می‌شوند وقتی به سنین نوجوانی می‌رسند صاحب فکر و ایده می‌شوند. یعنی به یک‌باره می‌بینیم راجع به موضوعات مختلف صحبت می کنند، نظر می‌دهند، عقاید و باورهای خودشان را دارند و گاه با تعصب بسیار تا پای جان برسر یک حرف و باور خود ایستادگی می‌کنند.
بی شک مجموع این افکار و باورها، تنها عامل تعیین کننده موفقیت و ناکامی افراد در زندگی‌شان خواهد شد.


این که فرزند ما مثلا در سن  12، 15، یا 18 سالگی راجع به خود، زندگی، دنیا و انسان‌ها چه فکر می‌کند، راجع به شغل، درآمد، کسب و کار، ثروت، ارزش‌ها و .... چگونه می‌اندیشد، بسیار بسیار تعیین کننده در چگونگی کیفیت زندگی او خواهد بود.

                                                

همانطور که فرزند ما تا 2 سالگی صحبت کردن را از والدین، افراد و محیط پیرامون خو می‌آموزد، تا سن 12 سالگی نیز افکار و باورهای خود را از والدین، اقوام، مربیان و سایر افراد و ابزارهای پیرامون خود دریافت خواهد کرد.


به عبارت خیلی ساده و خلاصه آنکه : خواسته و ناخواسته افکار و باورهای تعیین کننده در موفقیت و ناکامی فرزندتان را شما و شرایطی که شما برای او فراهم می‌کنید در ذهن او ایجاد خواهد کرد.
این افکار و باورها هزاران بار قوی تر از آموزش‌ها و مهارت‌های مختلفی است که از سن نوجوانی به بعد قرار است بیاموزند.


به عنوان مثال اگر فرزند من در سن نوجوانی باور نداشته باشد که می تواند یک پزشک توانا شود،
بهترین اساتید، دانشگاه‌ها، کلاس‌های تقویتی و شرایط تحصیل هم برای او فراهم شود، هیچ‌گاه یک پزشک نخواهد شد.


پس باید بسیار دقت کنیم که چه باورهایی را در ذهن فرزندمان نهادینه می‌کنیم . افکار و باورهایی که منجر به خودباوری، اعتماد به نفس، قدرت، پشتکار، سلامت،موفقیت و نهایتا خوشبختی می‌شود و یا اینکه کاملا بالعکس، باورهای مخرب و ناامیدکننده که فرزندمان را محکوم به شکست در زندگی خواهد کرد.


چند وقت پیش در شبکه اجتماعی یک نوجوان 12ساله تصویری دیدم که به شدت منقلب و ناراحت شدم که چرا این عزیز در این سن و سال نسبت به آینده‌اش چنین باوری داشت!

 

                                                             

 

برای لحظه‌ای تصور کنید که این تصویر پروفایل فرزند شما در 12 سالگی‌اش باشد!!!


 فارغ از اینکه تحصیلات شما، شغل شما، درآمد شما و کیفیت زندگی تان چقدر است، چقدر مطمئن هستید که فرزند شما در نوجوانی و جوانی نسبت به گذشته اش خوشحال و نسبت به آینده‌اش امیدوار باشد؟ لطفا کمی به جواب این سوال فکر کنید.
اگر برای جواب این سوال نیاز به راهنمایی دارید از شما می‌خواهم کمی به افکار و باورهایی که در حال انتقال به فرزندتان هستید توجه کنید. افکار و باورهایی که موفقیت و ناکامی او را شکل می‌دهد.

 

اما افکار و باورها در دوران کودکی چگونه ساخته می‌شود؟
 

افکار و باورها به واسطه‌ی 3 عامل مهم در ذهن افراد، بخصوص کودکان نقش می بندد: دیدن، شنیدن، تجربه کردن!
یعنی تمام آنچه فرزند ما تا سن 10 سالگی می‌بیند، می‌شنود و تجربه می‌کند، می‌شود باورهای یک عمر زندگی او!    افکار و باورهایی که بعدا به سختی می‌توان آنها را تغییر داد و  شاید هرگز امکان تغییر آنها وجود نداشته باشد.
(شاید برای خود شما هم پیش آمده باشد که راجع به موضوعی مرتبط با اعتماد به نفس تان، روابط تان با دیگران، مدل رفتارتان و .... خواسته باشید که تغییری در ذهن و رفتار خود بدهید و با وجود زحمت فراوان موفق به انجام آن موضوع نشده باشید.)

دوران سیمان خیس!


گرچه بارها و بارها از اساتید مختلف شنیده‌ایم که از دوران کودکی به عنوان دوران طلایی نام می‌برند و خود من نیز همین عقیده را دارم. اما برای این دوران عنوان دیگری به نام دوران سیمان خیس انتخاب کرده‌ام. دورانی که ذهن فرزندان ما مثل سیمان خیس، نقش پذیر بوده و هر چیزی به واسطه‌ی دیدن، شنیدن و تجربه کردن به راحتی بر روی آن حک می‌شود.

 

                                                    

از حدود سن 8 تا 10 سالگی این دوران رو به اتمام می‌رود و پس از خشک شدن این سیمان خیس، تمام آنچه بر روی آن حک شده است می‌شود باورها و عقاید فرزند من و شما!


خاطرم هست که یکی از اساتید موفقیت، در مورد تغییر افکار و باورها می‌گفت: " ما نمی‌توانیم افکار و باورهای‌مان را تغییر دهیم چرا که آنها مثل بتون سخت و محکم شده‌اند، ما فقط می‌توانیم روی این بتون را رنگ بزنیم، یعنی روی افکار و باورهای قبلی را با افکار و باورهای جدید بپوشانیم. به همین دلیل هم دائما نیاز داریم تا از جملات، کتاب‌ها و فیلم‌های انگیزشی استفاده کنیم"

 

مهارت‌های موفقیت در زندگی و تجارت (کسب و کار)


هر شخصی برای موفقیت در زندگی و تجارت نیازمند یک سری مهارت‌های پایه‌ای مانند: خودباوری، قدرت تصمیم‌گیری، مسئولیت پذیری، برنامه‌ریزی، هدف‌گذاری، اراده در شروع، پشتکار در عمل و امثال آن نیاز دارد که بخش عمده‌ای از این مهارت‌ها، باید و باید و باید از دوران کودکی در شخص نهادینه شود. مجموع این موارد که تا اینجا عرض کردم در قالب تکنیک‌های روانشناسی و مهارتی کودکان در این بسته‌ی آموزشی یا بهتر بگم در این گنجینه‌ی آموزشی ارائه شده است.
با فرزند دلبندتان بازی کنید، شادی کنید، حرف بزنید، قصه بگویید، نقاشی بکشید، رنگ آمیزی کنید تفریح کنید و تخصصی‌ترین مهارت‌های موفقیت را به طرز نامحسوس اما موثر و محسوس در آینده‌اش به او منتقل کنید.

اصلا اینطور نیست که فکر کنید با این آموزش‌ها فرزند شما خسته می‌شود، اذیت می‌شود و یا هرچیزی مانند این!
فرزند شما کودکی می‌کند و فقط به جای آنکه شما ناخواسته افکار و باورهای منفی و مخرب را در ذهن او حک کنید، کاملا هوشمندانه و هدفمندانه، دانش و باورهای مثبت و سازنده را به او هدیه خواهید کرد.

                                                                        


یک خبر عالی! یک تیر و دو نشان


همانطور که پیشتر به شما عرض کردم افکار و باورها به 3 روش دیدن، شنیدن و تجربه کردن به فرزندان منتقل می شود. پس برای آنکه شما والدین عزیز بتوانید افکار و باورهای مثبت و سازنده را در فرزندتان ایجاد کنید ابتدا می بایست خودتان لبریز از باورهای مثبت باشید. خودتان شاد باشید، خوشحال باشید، احساس خوشبختی کنید و نهایتا خوشبخت زندگی کردن را به فرزندان تان یاد داده و آنها را خوشبخت کنید.به همین جهت مدل آموزشی این بسته، به صورت دوگانه یعنی آموزش به والد و کودک ارائه شده است. در این مدل آموزشی ابتدا مهارت های موفقیت به والدین آموزش داده می شود و پس از آن نحوه انتقال آنها به فرزندان گفته شده است.

یک تیر و دو نشان، یعنی با تهیه یک محصول هم تحولی بزرگ در زندگی شما رخ خواهد داد و هم یک زندگی ایده آل برای فرزندتان بنیانگذاری خواهد شد.
گرچه اگر بخواهید سریع تر آموزش به فرزندتان را شروع کنید می توانید از آموزش های مربوط به والدین گذر کرده و بدون انکه لطمه ای در نحوه آموزش ها ایجاد شود به سراغ آموزش کودکان بروید.


 واما یک هدیه ی عالی  برای مدت محدود!

مطالب ارائه شده در این گنجینه‌ی آموزشی توسط محققین و اساتید صاحب نظر، بیش از 3 ملیون تومان ارزش‌گذاری شده است. ( به عنوان مثال هزینه‌ی کارگاه آموزشی تفکر و تصمیم‌گیری به کودکان، که یکی از مطالب این بسته است 360000 تومان می‌باشد)

اما از آنجا که قصدمان فرهنگ‌سازی انتقال این نوع آموزش‌های تخصصی به کودکان و بهبود کیفیت زندگی نسل آینده این سرزمین است، نه تنها مطالب بسیار ارزشمند این مجموعه را با قیمت 385000 تومان ارائه کرده‌ایم، بلکه به عنوان هدیه ویژه برای خریداران این محصول، یکی دیگر از محصولات سایت به انتخاب خود شما برای تان در نظر گرفتیم که به محض خرید، تقدیم شما خواهد شد. قیمت محصول انتخابی برای کانون کودکان طلایی تفاوتی نمی‌کند. به طور مثال شما می‌توانید بسته‌ی پرورش خلاقیت کوکان به ارزش 185000 تومان را به عنوان هدیه‌ی ویژه خود انتخاب نمایید.

                                               

همچنین لازم به یادآوری است که با خرید این محصول، به صورت دانلودی، 10 درصد از مبلغ آن (38500 تومان) به کیف پول شما در سایت واریز می‌شود که با آن مبلغ نیز امکان انتخاب محصول دیگری هم دارید.
به عبارتی با خرید محصول 385000 تومانی، یک محصول 185000 تومانی و یک محصول 48000 تومانی هم رایگان دریافت خواهید کرد.

 

خرید محصول مهارت‌های موفقیت در زندگی و تجارت برای کودکان 4-1 سال

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.


توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات خود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh
mohammad javadi در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۹ گفته:
illegal0 downvote0 | 0upvote

سلام ، من سی دی های bariny baby دارم آیا کلا بسته های شما شباهت به اون داره ؟

مدیر سایت در تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ پاسخ داده:
illegal0 downvote0 | 0upvote

با سلام و سپاس از همراهی شما

از آنجا که تمامی محصولات سایت کودکان ظلایی حاصل تحقیق و تولید مجموعه تخصصی استاد روح الله سلیمانی می باشد هیچکدام از محصولات کپی نیستند.

پاسخ