قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

راهنمای عضویت طلایی در سایت کودکان طلایی

راهنمای عضویت طلایی در سایت کودکان طلایی
چکیده این مطلب : انتشار : 1395/09/19 0 نظر 1,537 بازدید

 

به بخش اعضای طلایی خوش آمدید

 

 

بخش اعضای طلایی سایت کودکان طلایی شامل فایل‌های متفاوت‌تری نسبت به فایل‌های رایگان سایت می‌باشد که مخاطب بیشتر مطالب آن کودکان هستند. همچنین مطالب تخصصی رشد مهارت های فردی برای والدین قرار داده شده تا به واسطه‌ی رشد فکری و رفتاری والدین، فرزندان نیز در شرایط و خانواده‌ی ایده آل پرورش یابند.

 عناوین اصلی بخش اعضای طلایی: 

- آموزش توسعه‌ی فردی: قطعا رویش کودکان طلایی تنها در خانواده ی طلایی میسر است. خانواده ای که پدر و مادر از سطح فکری و عملی بالا و با کیفیتی برخوردار باشند. به همین منظور در این قسمت فایل‌های آموزشی صوتی و تصویری با موضوعات متنوعی چون: خودباوری، تفکر، اعتماد به نفس، هدفگذاری، کسب آرامش، روابط با همسر، روابط با دیگران، تصمیم گیری، افزایش درآمد و غیره قرار دارد.

- فایل‌های مخصوص والدین: در این قسمت آموزش های با ارزشی در قالب فایل های صوتی و تصویری به والدین عزیز ارائه شده است که هر کدام از فایل‌ها میتواند شرایط تربیت و پرورش فرزند دلبندتان را ارتقا دهد. 

- فایل های مخصوص کودکان: با توجه به درخواست‌های مکرر  والدین در خصوص اینکه فایلهای آموزشی هدفمند مختص کودکان ارائه کنیم، در این قسمت از بخش اعضای طلایی فایل‌های آموزشی و انگیزشی برای کودکان در قالب قصه‌های هدفمند، بازی‌های خلاق و تکنیک‌های کودکانه قرار می‌دهیم.

 

برای استفاده از آموزش های فوق می بایست عضو طلایی سایت باشید و در زمان عضویت به طور نامحدود از مقالات آموزشی و به طور محدود از فایل های صوتی، تصویری و الکترونیکی برخوردار گردید. 

 

 برای ارتقا عضویت عادی به "عضویت طلایی" باید چه کار کنم؟

برای استفاده از مقالات و فایل‌های ویژه باید عضویت خود را از عضویت عادی به عضویت طلایی ارتقا دهید. اگر اصلا در سایت عضو نشدید ابتدا باید با ثبت نام در سایت عضو عادی سایت گردید. سپس با انتخاب یکی از پلن های یک‌ماهه، سه‌ماهه و یا شش‌ماهه، مبلغ آن را پرداخت و به عضویت طلایی ارتقا یابید.

 

                             

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

تربیت بچه‌های دهه نودی

تربیت بچه‌های دهه نودی

رفتار پدر برای فرزند خردسال همه چیز است؛ درس است، اخلاق است، تربیت است، سازندگی یا ویرانگری است. طفل در سنین خردسالی همه چیز را از او کسب می کند. محبت، شفقت، وفاداری، خلوص و صفا، رشادت، شهامت، ادب و تواضع، عزت نفس، سجایای اخلاقی، درستکاری، پشتکار، سربلندی، شرافت، صداقت، را از او فرا می گیرد      

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند-2 تا 4 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسلهای پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. پرورش هوش اقتصادی و نبوغ مالی کودکان

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین ، مطابق با آخرین یافته‌های دانشمندان بزرگ دنیا و برای اولین بار در ایران ارائه شده است. این مجموعه براساس متد پروفسور مکوتو شیچیدا از ژاپن، روی هوش‌های چندگانه جنین از جمله: هوش عاطفی، هوش شنیداری، هوش کلامی، هوش فضایی، هوش کوانتومی، هوش خوددرمانگر و همچنین حواس دهگانه جنین تمرکز دارد. مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین شامل 2 جلد کتاب و 4 عنوان دی‌وی‌دی آموزشی به همراه فلش کارت های ای . اس. پی ، برچسب های تصویری و کتاب‌های صوتی، ارائه گردیده است.

بسته آموزشی بارداری طلایی

بسته آموزشی بارداری طلایی

پدر و مادر باید بدانند که تربیت از تولد شروع می‌شود و والدین بیشترین نقش را در 8 سال اول تولد دارند. بعد تا 12 سال این نقش کم رنگ، تا 18 سال کم رنگ تر و بعد از 18 سالگی تحت تأثیر عوامل محیطی، هم سالان و جامعه قرار می‌گیرند، والدین باید آگاه باشند با محکم کردن پایه‌های شخصیتی در همه‌ی زمینه‌های رشد، تنها در این سال‌ها فرصت دارند به تربیت فرزند خود بپردازند.

هوشهای  هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هوشهای هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

در جهان امروز تحقیقات گسترده‌ای در زمینه‌ی هوش و استعداد کودکان صورت گرفته و می‌ گیرد.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته چهل وششم نوزادی

هفته چهل وششم نوزادی

هفته چهل وششم نوزادی

هوش مالی فرزندان یا امنیت شغلی فرزندان

هوش مالی فرزندان یا امنیت شغلی فرزندان

امروزه لازم است والدین زیرک‌تر باشند، زیرا فرزندان‌شان زیرک‌تر از آن‌ها هستند. باید پدرها و مادرها ورای مدرسه و امنیت شغلی را ببینند، چون کودکان‌شان بسیار جلوتر از آن را خواهند دید. آن‌ها با دقت و ریزبینی خاصی مشاهده می‌کنند امنیت شغلی با زندگی خانوادگی آن‌ها چه کرده است. آن‌ها با دقت می‌بینند که والدین‌شان با مشقت در شغلی که دارند زحمت می‌کشند، زندگی شادی نمی‌توانند داشته باشند و با این وجود درآمد چندانی ندارند. بسیاری از کودکان این نوع زندگی را برای آینده‌ی خود نمی‌خواهند.

هفته چهل وهفتم نوزادی

هفته چهل وهفتم نوزادی

هفته چهل وهفتم نوزادی

هفته چهلم نوزادی

هفته چهلم نوزادی

هفته چهلم نوزادی

هفته چهارم نوزادی

هفته چهارم نوزادی

هفته چهارم نوزادی

هفت نوع ارتباط مهم همسران

هفت نوع ارتباط مهم همسران

 یکی از مراحلی که برای شناخت دنیای درونی زنان باید وارد شوید یافتن تفاوت¬های ارتباطی با آن¬هاست تا بتوانید منظور واقعی زنان را از نحوه¬ی برقراری ارتباط با مرد درک کنید تا با احترام به افکار و عقاید همسرتان بتوانید به چیزهای مشترک فکری و روحی خودتان دست یابید. چرا که گاهی در برقراری ارتباط با زن مورد علاقه¬ی خود امکان دارد در مسیر چالش¬ها و بحران¬های غیر قابل انتظاری قرار بگیرید بنابراین از شما می خواهم که در طول مطاله¬ی این کتاب با ما همراه شوید و دردسر¬های زندگی را به نی¬شکرهای شیرین زندگی تبدیل کنید.

نظرات

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید