قصد بارداری
دوره اول بارداری
دوره دوم بارداری
دوره سوم بارداری
نوزادی
کودکی

کتابهای رنگ آمیزی هدفمند برای کودکان (بخش اول)

کتابهای  رنگ آمیزی  هدفمند برای کودکان (بخش اول)
چکیده این محصول : انتشار : 1394/03/07 0 نظر 1,938 بازدید

 مطمئناً با استفاده مناسب از مطالب و ابزارهای آموزشی که کانون کودکان طلایی در اختیارتان قرار می دهد می توانید تمام بخش و جنبه های مختلف زندگی تان را مطابق میل و سلیقه دلخواه تان تغییر داده و از زندگی خود، در نهایت آرزوهای تان لذت ببرید

 

کانون کودکان طلایی با هدف پرورش و تقویت هوش های چندگانه کودکان و خلاقیت که ابتدایی ترین ابزار موفقیت و رسیدن به قله های رفیع علم و دانش برای هر فرد و جامعه است; بخشی از فعالیت های خود را به پرورش قدرت های ذاتی کودکان اختصاص داده است که مجموعه رنگ آمیزی کودکان طلایی را در 6 جلد مجزا با عناوینی چون

  ***  

1-جلد اول با هدف تقویت پرورش خودباوری در کودکان

2- جلد دوم  با هدف پرورش خلاقیت در کودکان

3-  جلد سوم با هدف تقویت مثبت اندیشه در کودکان

4- جلد چهارم با هدف تقویت اعتماد به نفس در کودکان

5- جلد پنجم با هدف تقویت هوش در کودکان

6- جلد ششم با هدف تقویت دقت و تمرکز در کودکان

با اهداف مشخص قابل دسترسی شما عزیزان قرار گرفته است.

                                    

 

 مجموع این کتابهای ارزشمند تحت تاثیر از رنگ آمیزی ماندالا می باشد که پیشتر درباره آن در قسمت دانلودهای طلایی بطور ویژه به سبک و روش آن پرداخته ایم.و بر آن شدیم تا نمونه ای کامل، جذاب و هدفمند تولید کرده و با درنظر گرفتن تمامی جوانب آن را در اختیار شما قرار دهیم.

این مجموعه طوری طراحی شده که تنها با مشاهده طرح ها و نوع رنگ بندی هر تصویر, ضمیر ناخودآگاه کودک تحریک شده و با رنگ آمیزی آن, اهداف مشخص در هر جلد به طور نامحسوس محقق می شود.

همچنین به منظور ایجاد انگیزه درکودک دلبند شما ، در هر جلد کتاب از گروه تصاویر آموزشی مختلف و نیز آیکون های امتیاز بندی استفاده شده که به ترتیب  خیلی عالی،  خیلی خوب و  خوب، سه امتیازی نیز وجود دارد و شما والدین گرامی میتوانید در رنگ آمیزی فرزندتان مشارکت داشته و براساس امتیازات او هدیه ای برای او مد نظر بگیرید و همچنین جملاتی انگیزشی برای تقویت روحیه کودکان و بالا بردن سطح اعتماد به نفس کودکان نیز در هر صفحه بطور جداگانه منظور گردیده است. که والدین عزیز می توانند همراه با کودک این جملات را تکرار و از آن لذت ببرند.

******

مجموعه هایی که هم اکنون در اختیارتان قرار می گیرد شامل:

1- کتاب رنگ آمیزی با هدف تقویت و تمرکز در کودکان

2- کتاب رنگ آمیزی با هدف تقویت هوش در کودکان

3- کتاب رنگ آمیزی با هدف پرورش اعتماد به نفس

                                      

شما عزیزان با دانلود این کتابها و ارائه آن به کودکانتان نقاط قوت آنان راپرورش می دهید.

خوشحال میشویم نتیجه را با ما نیز درمیان بگذارید .

                                                                   

 

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

 مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

مدرسه بدون دردسر ( پیش دبستان و کلاس اول)

تمامی ما از آغاز دوران تحصیل این نصیحت معروف پدر و مادرهایمان را به خاطر داریم: "خوب درس بخون تا واسه ی خودت کسی بشی" اما شاید هیچ کدام از این پدر مادرها به ما یاد ندادند که این "خوب درس خواندن" یعنی چه!

هوشهای  هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

هوشهای هشت نابغه- تولد تا هفت سالگی

در جهان امروز تحقیقات گسترده‌ای در زمینه‌ی هوش و استعداد کودکان صورت گرفته و می‌ گیرد.

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - تولد تا 2 سالگی

تعریفی نو از تربیت کودک . 2 گروه نیازهای اصلی کودک . نیازهای روانی : تعریفی از مرگ و زندگی . ترسهای طبیعی کودکان از بدو تولد .

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4  تا 7 سالگی

بسته آموزشی طراحی فرزند - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسلهای پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. پرورش هوش اقتصادی و نبوغ مالی کودکان

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین ، مطابق با آخرین یافته‌های دانشمندان بزرگ دنیا و برای اولین بار در ایران ارائه شده است. این مجموعه براساس متد پروفسور مکوتو شیچیدا از ژاپن، روی هوش‌های چندگانه جنین از جمله: هوش عاطفی، هوش شنیداری، هوش کلامی، هوش فضایی، هوش کوانتومی، هوش خوددرمانگر و همچنین حواس دهگانه جنین تمرکز دارد. مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین شامل 2 جلد کتاب و 4 عنوان دی‌وی‌دی آموزشی به همراه فلش کارت های ای . اس. پی ، برچسب های تصویری و کتاب‌های صوتی، ارائه گردیده است.

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

بسته آموزشی طراحی فرزند-دوران بارداری

اهمیت اعتماد به نفس برای والدین که با کودکان و نوجوانان خود سرو کار دارند امری روشن است. نحوه ی برخورد والدین با فرزندانشان، تأثیر بسزایی در ایجاد اعتماد به نفس یا از بین بردن آن در فرزندان نقش بسزا و مؤثری را ایفا می کند.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

بخشش و قدردانی را چگونه برای فرزندانمان معنا کنیم؟

بخشش و قدردانی را چگونه برای فرزندانمان معنا کنیم؟

بخشندگی راز فراوانی است. برای بیشتر بدست‌آوردن هر چیز، باید قسمتی از آن را ببخشیم. اگر عشق می‌خواهیم باید عشق بورزیم، اگر کمک می‌خواهیم باید کمک کنیم.
 

پرورش خلاقیت

پرورش خلاقیت

تعریف خلاقیت روان شناسان در تعریف خلاقیت متفق القول نیستند و از جنبه های گوناگونی به خلاقیت می نگرند . در گذشته محور بحث روان شناسان از خلاقیت ( شخص خلاق یا فرایند خلاق ) بود. و این تعریف از خلاقیت مبتنی بر مولد بودن است. در حقیقت خلاقیت یعنی مبتکر بودن. ابتکار در هر زمینه ای باعث پیشرت و تمایز فرد بادیگران می شود. نگاه متفاوت افراد به اطراف شان می تواند آنها را به خلاق بودن و مولد و مبتکر بودن سوق دهد. مک کینان، در تعریف خلاقیت می نویسد : خلاقیت عبارت است از حل مساله به نحوی که ماهیتی بدیع و نو داشته باشد. ویلیامز می نویسد: خلاقیت مهارتی است که می تواند اطلاعات پراکنده را به هم پیوند دهد  عوامل جدید اطلاعاتی را در شکل تازه ای ترکیب کند و تجارب گذشته را با اطلاعات جدید برای ایجاد پایخ خای منحصر به فرد و غیر متعارف مرتبط سازد. از دیدگاه انسان گرایی راجرز خلاقیت نوعی خود شکوفایی است که انگیزه ی آن خود فرهیختگی است. به نظر او خلاقیت ، تمایل به ابراز و فعال کردن تمامی استعدادهای موجود زنده است. بسیاری از دانشمندان به مرتبط بودن هوش با خلاقیت اشاره کرده اند.گانیه (به نقل از سیف) آفرینندگی یا خلاقیت را نوعی حل مسأله ای می داند که در انواع یادگیری بالاترین سطح قرار دارد.

هفته چهل و یکم نوزادی

هفته چهل و یکم نوزادی

هفته چهل و یکم نوزادی

دنیای دیروز، واقعیت امروز

دنیای دیروز، واقعیت امروز

دنیای دیروز، واقعیت امروز

گام به گام تا هوش مالی عالی

گام به گام تا هوش مالی عالی

هوش مالی‌تان را تقویت کنید هوش مالی بخشی از هوش شماست که می‌تواند موضوعات مربوط به مسائل و مشکلات مالی‌تان را شناسایی و آن را حل کند. نمونه‌های ساده‌ای از این مشکلات که این هوش قادر به رفع آن است شامل نداشتن درآمد کافی و پیدا کردن راهکارهایی برای درآمدزایی بیشتر، بدهی‌های زیاد، داشتن پول و ناآگاهی برای استفاده مفید از آن است لازم هست خرافه هایی راجع به پول که مانع پولدار شدن شما هست رو نیز در این مقاله نام ببریم

هفته ششم نوزادی

هفته ششم نوزادی

هفته ششم نوزادی

نظرات

VIP

کتاب رنگ آمیزی کودکان طلایی  شامل 6 جلد کتاب که هر کتاب شامل 13 صفحه رنگی رو بروی هم می باشد. 

در این قسمت شما والدین عزیز تنها به 3 بخش از این کتاب دسترسی دارید. برای دانلود دیگر کتاب ها به قسمت دوم مراجعه نمایید.

_____________________________________________________________________________________

محتویات هر کدام از کتابهای آموزشی  در فرمت jpg  می باشد و در غالب برنامه pdf چیدمان شده است و که هر کدام در قسمت های مختلف حدود 2 مگابایت می باشد که با دانلود هرکتاب می توانید از آن استفاده نمائید

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید