مطالب متفاوت‌‌‌‌‌‌‌تر "کودکان طلایی" را در  کانال تلگرام  و  کانال آپارات  دنبال کنید

کتابهای رنگ آمیزی هدفمند برای کودکان (بخش اول)

کتابهای  رنگ آمیزی  هدفمند برای کودکان (بخش اول)
چکیده این محصول : انتشار : 1394/03/07 0 نظر 1,330 بازدید

 مطمئناً با استفاده مناسب از مطالب و ابزارهای آموزشی که کانون کودکان طلایی در اختیارتان قرار می دهد می توانید تمام بخش و جنبه های مختلف زندگی تان را مطابق میل و سلیقه دلخواه تان تغییر داده و از زندگی خود، در نهایت آرزوهای تان لذت ببرید

 

کانون کودکان طلایی با هدف پرورش و تقویت هوش های چندگانه کودکان و خلاقیت که ابتدایی ترین ابزار موفقیت و رسیدن به قله های رفیع علم و دانش برای هر فرد و جامعه است; بخشی از فعالیت های خود را به پرورش قدرت های ذاتی کودکان اختصاص داده است که مجموعه رنگ آمیزی کودکان طلایی را در 6 جلد مجزا با عناوینی چون

  ***  

1-جلد اول با هدف تقویت پرورش خودباوری در کودکان

2- جلد دوم  با هدف پرورش خلاقیت در کودکان

3-  جلد سوم با هدف تقویت مثبت اندیشه در کودکان

4- جلد چهارم با هدف تقویت اعتماد به نفس در کودکان

5- جلد پنجم با هدف تقویت هوش در کودکان

6- جلد ششم با هدف تقویت دقت و تمرکز در کودکان

با اهداف مشخص قابل دسترسی شما عزیزان قرار گرفته است.

                                    

 

 مجموع این کتابهای ارزشمند تحت تاثیر از رنگ آمیزی ماندالا می باشد که پیشتر درباره آن در قسمت دانلودهای طلایی بطور ویژه به سبک و روش آن پرداخته ایم.و بر آن شدیم تا نمونه ای کامل، جذاب و هدفمند تولید کرده و با درنظر گرفتن تمامی جوانب آن را در اختیار شما قرار دهیم.

این مجموعه طوری طراحی شده که تنها با مشاهده طرح ها و نوع رنگ بندی هر تصویر, ضمیر ناخودآگاه کودک تحریک شده و با رنگ آمیزی آن, اهداف مشخص در هر جلد به طور نامحسوس محقق می شود.

همچنین به منظور ایجاد انگیزه درکودک دلبند شما ، در هر جلد کتاب از گروه تصاویر آموزشی مختلف و نیز آیکون های امتیاز بندی استفاده شده که به ترتیب  خیلی عالی،  خیلی خوب و  خوب، سه امتیازی نیز وجود دارد و شما والدین گرامی میتوانید در رنگ آمیزی فرزندتان مشارکت داشته و براساس امتیازات او هدیه ای برای او مد نظر بگیرید و همچنین جملاتی انگیزشی برای تقویت روحیه کودکان و بالا بردن سطح اعتماد به نفس کودکان نیز در هر صفحه بطور جداگانه منظور گردیده است. که والدین عزیز می توانند همراه با کودک این جملات را تکرار و از آن لذت ببرند.

******

مجموعه هایی که هم اکنون در اختیارتان قرار می گیرد شامل:

1- کتاب رنگ آمیزی با هدف تقویت و تمرکز در کودکان

2- کتاب رنگ آمیزی با هدف تقویت هوش در کودکان

3- کتاب رنگ آمیزی با هدف پرورش اعتماد به نفس

                                      

شما عزیزان با دانلود این کتابها و ارائه آن به کودکانتان نقاط قوت آنان راپرورش می دهید.

خوشحال میشویم نتیجه را با ما نیز درمیان بگذارید .

                                                                   

 

 

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین ، مطابق با آخرین یافته‌های دانشمندان بزرگ دنیا و برای اولین بار در ایران ارائه شده است. این مجموعه براساس متد پروفسور مکوتو شیچیدا از ژاپن، روی هوش‌های چندگانه جنین ازجمله : هوش عاطفی، هوش شنیداری، هوش کلامی، هوش فضایی، هوش کوانتومی، هوش خوددرمانگر و همچنین حواس دهگانه جنین تمرکز دارد. مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین شامل 2 جلد کتاب و 4 عنوان دی‌وی‌دی آموزشی به همراه فلش کارت های ای . اس. پی ، برچسب های تصویری و کتاب‌های صوتی، ارائه گردیده است.

کوچینگ  غیرحضوری بارداری طلایی

کوچینگ غیرحضوری بارداری طلایی

کُوچینگ مادر و کودک چگونه است؟ در این بخش، چه وظایفی بر عهده مادر است؟ ویژگی هایی که با بکار گیری این بخش، کودک بدست می آورد، چیست؟

بسته آموزشی پرورش نبوغ جنین

بسته آموزشی پرورش نبوغ جنین

اهمیت اعتماد به نفس برای والدین که با کودکان و نوجوانان خود سرو کار دارند امری روشن است. نحوه ی برخورد والدین با فرزندانشان، تأثیر بسزایی در ایجاد اعتماد به نفس یا از بین بردن آن در فرزندان نقش بسزا و مؤثری را ایفا می کند.

گنجینه پرورش مدیران آینده-تولد تا 4 سالگی

گنجینه پرورش مدیران آینده-تولد تا 4 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

گنجینه پرورش مدیران آینده - 4  تا 7 سالگی

گنجینه پرورش مدیران آینده - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسلهای پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. پرورش هوش اقتصادی و نبوغ مالی کودکان

تربیت کودکان طلایی از تولد تا 7 سالگی

تربیت کودکان طلایی از تولد تا 7 سالگی

تعریفی نو از تربیت کودک . 2 گروه نیازهای اصلی کودک . نیازهای روانی : تعریفی از مرگ و زندگی . ترسهای طبیعی کودکان از بدو تولد .

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته چهل و یکم بارداری

هفته چهل و یکم بارداری

هفته چهل و یکم بارداری

هفته دوم نوزادی

هفته دوم نوزادی

هفته دوم نوزادی

شناخت خلاقیت کودکان

شناخت خلاقیت کودکان

رفتار کودک، خلاق است، اگر نو و مناسب باشد. هر انسان طبیعی قادر است در زمینه‌ها و زمان‌های مختلف کارهای خلاقانه‌ای انجام دهد. اکثر ما فکر می‌کنیم خلاقیت چیزی است که در یک شخص وجود دارد و مثلاً می‌گوییم این کودک خیلی خلاق است.

چه‌طور کودکان را به مطالعه علاقه‌مند کنیم؟

چه‌طور کودکان را به مطالعه علاقه‌مند کنیم؟

تحقیقات نشان داده‌است بیشتر کسانی که به کتاب و کتاب‌خوانی علاقه دارند والدینی داشته‌اند که در دوران کودکی لحظات شیرین و گرمی را در هنگام خواندن داستان‌ها برای آن‌ها ساخته و پرداخته‌اند.

چگونه به کودکانمان

چگونه به کودکانمان

لغت "نه" خیلی راحت و سریع به زبان می‌آید و بسیار تأثیرگذار است. در طی روز شما و فرزندان این کلمه را بارها به یکدیگر می‌گویید. ولی آن‌چه که اهمیت دارد این است که والدین باید طوری به فرزندشان "نه" بگویند که واقعاً خود او نیز "نه" را بپذیرد و آن کار را انجام ندهد.

نظرات

کتاب رنگ آمیزی کودکان طلایی  شامل 6 جلد کتاب که هر کتاب شامل 13 صفحه رنگی رو بروی هم می باشد. 

در این قسمت شما والدین عزیز تنها به 3 بخش از این کتاب دسترسی دارید. برای دانلود دیگر کتاب ها به قسمت دوم مراجعه نمایید.

_____________________________________________________________________________________

محتویات هر کدام از کتابهای آموزشی  در فرمت jpg  می باشد و در غالب برنامه pdf چیدمان شده است و که هر کدام در قسمت های مختلف حدود 2 مگابایت می باشد که با دانلود هرکتاب می توانید از آن استفاده نمائید

لینک های دانلود

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 3

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید