مطالب متفاوت‌‌‌‌‌‌‌تر "کودکان طلایی" را در  کانال تلگرام  و  کانال آپارات  دنبال کنید

تقویت هوشهای چندگانه کودکان- تولد تا هفت سالگی

تقویت هوشهای چندگانه کودکان- تولد تا هفت سالگی
چکیده این محصول : انتشار : 1394/05/28 19 نظر 6,346 بازدید

در جهان امروز تحقیقات گسترده‌ای در زمینه‌ی هوش و استعداد کودکان صورت گرفته و می‌ گیرد.

32,000 تومان

مجموعه بسته تقویت هوش های چندگانه شامل 8 کتاب به ترتیب زیر می باشد که هر کدام از کتاب ها با فرمت PDF  و در سایز رقعی چیدمان شده است، تعداد صفحات هر کتاب باتوجه به موضوع آن متغیر می باشد.

 

خرید دانلودی محصول با قیمت 32,000 تومان

 

شما والدین گرامی اصلی‌ترین و بی‌مانندترین آموزگاری هستید که فرزندتان به هیچ عنوان مانندش را در دوران زندگی‌اش نخواهد دید. شما تنها کسانی هستید که می‌توانید استعدادها و هوش کودک‌تان را هر طور که بخواهید شکل دهید و او را تنها با کمک به توانایی‌هایش و با انتخاب وسایلی بهتر در زمان مناسب، آموزش دهید.

تمامی پدرها و مادرهایی که قبل از ورود کودک‌شان به مدرسه  ـ شش سال اول زندگی کودک ـ وظیفه‌ی آموزش و پرورش خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده‌اند، در کمال خرسندی، رضایت و آرامش‌خاطر، حاصل آن‌چه به دست آورده‌اند را بازگو می‌کنند.

 

 

زمانی که فرزند شما در حال رشد و نمو است، پیشرفتی تدریجی و سرعت رشدی مختص خود دارد، شما میتوانید این پیشرفت را تشویق و ترغیب کنید، اما آن چه شما نمیتوانید تغییر دهید، ترتیب و آهنگ تکامل کودک است. نمو پدیدهای متوالی است. ممکن است در مراحل خاصی سرعت آن کاهش یابد؛ اما هرگز به طور کامل یا موقت متوقف نمیشود، حتی در بعضی مواقع سرعت آن افزایش مییابد. در حقیقت سرعت نمو هیچ کودکی شبیه دیگری نیست. پس باید به طور صحیح آنها را شناسایی و پرورش داد.

فصل اول : کودک خود را بیازمایید

فصل دوم : عوامل موثر بر روند تکامل کودک

فصل سوم : تست های ساده

فصل چهارم : کودکان استثنایی

 

****************************************

 

در جهان امروز تحقیقات گستردهای در زمینهی هوش و استعداد کودکان صورت گرفته و میگیرد. به این ترتیب دانستههای ما از نتایج به دست آمده روز به روز بیشتر خواهد شد. روانشناسان، صاحب نظران علم ژنتیک و متخصصین اعصاب در تکاپوی کسب اطلاعات بیشتری در زمینه ی ساختمان مولکولی مغز هستند تا پی ببرند که در زمان رشد و پرورش کودک، چه تغییراتی در مغز او به وجود می آید.

اینک دلایلی در اختیار ماست که بهترین زمان برای تحریک توانایی های کودک و آموزش دانستنیهای گوناگون، شش سال آغازین زندگی اوست. گاهی برخی اطلاعات آنچنان در آموزشهای اولیه ی کودکان توسط پدر و مادر مؤثرند که میتوانند در کوتاه ترین مدت استعدادهای اساسی فرزندشان را وسعت دهند و عشق و علاقه، در به دست آوردن علم و دانش را در دوره های بعدی زندگی کودک ایجاد کند.

 شما والدین گرامی اصلی ترین و بی مانندترین آموزگاری هستید که فرزندتان به هیچ عنوان مانندش را در دوران زندگیاش نخواهد دید. شما تنها کسانی هستید که میتوانید استعدادها و هوش کودکتان را هر طور که بخواهید شکل دهید و او را تنها با کمک به توانایی هایش و با انتخاب وسایلی بهتر در زمان مناسب، آموزش دهید.

 

فصل اول: آموزش و محرک های اولیه

فصل دوم: چرا میتوانید فرزندی باهوش تر و با استعدادتر پرورش دهید

فصل سوم: حیطه خانه ی شما چگونه قادر خواهد بود تا هوش فرزندتان را تقویت نمایند؟

فصل چهارم: نحوه ی پرورش کودکی با ضریب هوشی بالا از بدو تولد تا هیجده ماهگی

فصل پنجم: تمایل مهارناشدنی کودک به آموختن در 18 تا سه سالگی

فصل ششم: روشهای تحریک رشد فکری کودکان سه تا شش سال

فصل هفتم: آیا میتوان خواندن را پیش از گام نهادن کودک به مدرسه، به کودک آموخت؟

فصل هشتم: چگونه میتوانیم فرزندی خلاق و سازنده داشته باشیم؟

فصل نهم: افکار و نظرات مونتسوری را در خانه اجرا کنیم.

فصل دهم: نحوهی حفظ مغز کودک از آسیب هایی که آن را تهدید می کنند.

فصل یازدهم: حافظت کودک قبل از تولد

فصل دوازدهم: قرن بیست و یک و نظریات دکتر موکوتو شیچیدا

 

 

****************************************

 

برای بررسی هوش کودک باید روند رشد او مورد بررسی قرار گیرد. با دقت در این موضوع می‌توان از خصوصیات و شرایط کودک در هر مقطع از سنش آگاهی یافته و متناسب با همان ویژگی‌ها برای افزایش و تقویت هوش او تلاش کرد.

مثلاً وقتی والدین از خصوصیت‌های نوزاد سه ماهه‌ی خود آگاه شوند، به خوبی می‌توانند برای افزایش میزان هوش او اقدامات لازم را انجام دهند. برای همین منظور در کتاب‌های پرورش هوش کودکان به روند رشد هوش کودک در جنبه‌های مختلف پرداخته شده تا والدین آگاه و دلسوز با آگاهی از این روند در تقویت و افزایش هوش کودک دلبندشان تلاش کنند.

 در کتاب پرورش هوش کلامی کودک ـ ابتدا به تعریف رشد پرداخته و سپس روند رشد هوش کلامی مورد بررسی قرار می‌دهیم. شما هم می‌توانید با همراهی ما و دقت و توجه به روند رشد دلبندتان هر چه بیشتر به او کمک کنید.

 

فصل اول: درک مراحل رشد کودک

فصل دوم: رشد گفتاری

فصل سوم: عوامل موثر بر رشد و تقویت هوش کلامی

فصل چهارم: تندرستی و سلامت

فصل پنجم: آموزه های ساده

فصل ششم: ابزارهای یادگیری

 

 

****************************************

 

شاید عجیب به نظر آید اما کودک دلبند شما برای آموختن راه رفتن، دویدن، لیلی کردن و پریدن باید ابتدا کنترل سرش را در دست گیرد. کودک در سن چهار هفتگی شروع به تلاش برای بلند کردن سر خود خواهد کرد.

 

فصل اول: رشد و جابجایی حرکتی و روند آن

فصل دوم: رشد مهارت های دست و روند آن

فصل سوم: کنجکاوی کودک در مورد جمسیت خود

فصل چهارم: عقل سالم در بدن سالم

فصل پنجم: ورزش و ارتباط آن با هوش بدنی کودک

فصل ششم: کودک و کنترل ادرار

فصل هفتم: کودک و کنترل مدفوع

فصل هشتم: بازی های آموزشی

 

****************************************

 

همدلی اولین فضیلت اخلاقی است که بنیان بسیاری از فضایل دیگر است. این حس، عاطفه ی نیرومندی است که از بروز رفتارهای خشن و بیرحمانه جلوگیری میکند و موجب رفتاری مهربانانه با اطرافیان خواهد شد. کودکان هنگام به دنیا آمدن، به طور فطری از توانایی رشد اخلاقی برخوردار هستند. برای همین این حس، به طور طبیعی و خیلی سریع در کودک نمایان میشود، اما این مطلب چنین معنی نمیشود که آنها این حس خوب را به طور قطعی پرورش خواهند داد تا احساس دیگران را درک کنند. هرچند کودک با توانایی همدلی به دنیا میآید، اما لازم است این قدرت در او پرورش یافته و تقویت شود؛ در غیر این صورت به شکل رشد نیافتهای در او باقی خواهد ماند.

 

فصل اول: همدلی؛ نخستین فضیلت اخلاقی

فصل دوم: وجدان؛ فضیلتی اساسی

فصل سوم: خویشتن داری؛ فضیلت اخلاقی کلیدی

 

 

****************************************

 

در تحقیقاتی که به تازگی انجام شده، دانشمندان به این نتیجه رسیده اند که آگاهی از هیجان و توانایی مهار کردن آن، نقشی اساسی تر از نقش بهرهی هوشی و روابط خانوادگی در موفقیتها و شادیها بازی میکند.

 

فصل اول: پرورش هوش هیجانی

فصل دوم: بررسی و ارزیابی روش فرزند پروری

فصل سوم: پنج اصل پرورش هیجان

فصل چهارم: راهبردهای پرورش هیجان

 

****************************************

 

احتمالاً برای همه ی پدرها و مادرها پیش آمده که به خاطر رفتارهای نادرست کودکان خود، شرمنده شوند. شاید کودک در یک مهمانی رسمی دستش را در ظرف غذا فرو برده و در دهان بگذارد و یا دامنش را بالا زده و شما را شرمنده کند. در چنین مواقعی اکثر والدین فکر میکنند که کودکشان هیچ وقت آداب و رفتار درست را نخواهد آموخت. مسأله ی آزاردهنده، غیر قابل پیش بینی بودن چنین رفتارهایی است. فراموش نکنید که آموزش و آموختن رفتارهای درست هم برای پدر و مادر و هم برای کودک، هرگز غیر ممکن و غیر قابل دسترس نیست.

 

فصل اول: گامی بزرگ برای شروع

فصل دوم: آداب معاشرت در خانواده

فصل سوم: همراهی کودک با همسالانش

فصل چهارم: آداب معرفی کردن

فصل پنجم:مکالمات تلفنی

فصل ششم: گفتار هر فرد، معرف شخصیت اوست

فصل هفتم: آداب غذا خوردن

فصل هشتم: آداب خوردن غذاهای متداول

فصل نهم: آداب معاشرت، ویژهی پسرها

فصل دهم:آداب معاشرت، ویژهی دخترها

 

****************************************

 

زمانی که فرزند شما در حال رشد و نمو است، پیشرفتی تدریجی و سرعت رشدی مختص خود دارد، شما می‌توانید این پیشرفت را تشویق و ترغیب کنید، اما آن چه شما نمی‌توانید تغییر دهید، ترتیب و آهنگ تکامل کودک است.

نمو پدیده‌ای متوالی است. ممکن است در مراحل خاصی سرعت آن کاهش یابد؛ اما هرگز به طور کامل یا موقت متوقف نمی‌شود، حتی در بعضی مواقع سرعت آن افزایش می‌یابد. در حقیقت سرعت نمو هیچ کودکی شبیه دیگری نیست.

 

فصل اول: کودک خود را بیازمایید.

فصل دوم: عوامل مؤثر بر روند تکامل کودک.

فصل سوم: تست های ساده.

فصل چهارم: کودکان استثنایی

 

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

32,000 تومان

مجموعه بسته تقویت هوش های چندگانه شامل 8 کتاب به ترتیب زیر می باشد که هر کدام از کتاب ها با فرمت PDF  و در سایز رقعی چیدمان شده است، تعداد صفحات هر کتاب باتوجه به موضوع آن متغیر می باشد.

 

خرید دانلودی محصول با قیمت 32,000 تومان

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

پریسا شفیعیان
۱۳۹۴/۰۶/۰۹۰۰
پاسخسلام. من این فایل رو الان خریداری کردم ولی قبل از این که بتونم همه رو دانلود کنم خارج شدم. چطور میتونم بقیه شو بگیرم؟
من این محصول را در تاریخ 1394/06/09 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۱۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

دوست گرامی ابتدا با  نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید ( نام کاربری:ایمیل شماست ) سپس از منوی بالای صفحه گزینه مشاهده پروفایل را انتخاب نمایید.

شما به پنل کاربری خود رفته و گزینه سفارشات من را بزنید محصول خریداری شده را انتخاب و بر روی گزینه های آبی رنگ ( لینک های دانلودی ) کلیک کرده و سپس دانلود را تکمیل نمایید.

فریبا احمدی
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰
پاسخکد رهگیری من برای خرید این بسته : 661441166953
من این محصول را در تاریخ 1394/06/04 خریده ام
فریبا احمدی
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰
پاسخسلام. من این بسته رو خریداری کردم. هملیات خرید انجام شد و لینک های مربوطه رو بهم نمایش داد. اولین لینک که هوش چندگانه نوزاد بود رو دانلود کردم ولی چون از همون صفحه به صفحه دانلود منتقل شدم دیگه بقیه لینک هارو نتونستم ببینم و دانلود کنم. لطفا در اولین فرصت لینک هارو به ادرس ایمیلم it@novinmed.com ارسال کنید.
ممنون از سایت و اطلاعات فوق العادتون
من این محصول را در تاریخ 1394/06/04 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

دوست گرامی لطفا با نام کاربردی و رمز عبور خود راود سایت شده و در بخش (پنل کاربر) پروفایل خود در قسمت سفارشات لینک ها بصورت مستقیم دانلود نمایید.

زینب شماعی
۱۳۹۴/۰۶/۰۳۰۱
پاسخبا سلام و تشکر از زحماتتون
من این بسته را تهیه کردم اما متاسفانه فایل تست استعداد یابی همان فایل هوش هیجانی هست...میشه لطفا چک کنید و تست استعداد یابی را در اختیارم قرار بدید؟
ممنونممم
من این محصول را در تاریخ 1394/06/03 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۱

درود و سپاس از همراهی شما

فایلها بطور کامل بررسی شد و شما میتوانید فال صحیح را دانلود نمایید.

مرضیه رحیمی
۱۳۹۴/۰۶/۰۳۰۰
پاسخبا سلام و تشکر از شما
قسمت اخر این محصول که با عنوان استعداد یابی بود تکرار همان هوش هیجانی بود
لطفا مرا راهنمایی کنید ممنون.
من این محصول را در تاریخ 1394/06/03 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

فایلها بطور کامل بررسی شد و شما میتوانید فال صحیح را دانلود نمایید.

مجتبی رضائی چراتی
۱۳۹۴/۰۶/۰۳۰۰
پاسخبا سلام
من این محصول رو خریداری کردم اما به جای لینک فایل تست استعدادیابی لینک هوش هیجانی قرار دارد که باعث میشه یک فایل تکراری رو دانلود کنم.
من این محصول را در تاریخ 1394/06/03 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

فایلها بطور کامل بررسی شد و شما میتوانید فال صحیح را دانلود نمایید.

کوروش سپهری
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰
پاسخبنظرتون من برای پسر 5 ساله ام این بسته رو بخرم مفیدتره یا نابغه ای کوچک رو؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

البته هر دو بسته مطالب خاص خودشون رو دارن و کاملا جدا از یکدیگر هستند.

نابغه های کوچک بر روی توانایی های نیمکره راست نمرکز داره که از روی فایلهای دانلودی میتونید بیشتر باها آَنا بشید

بسته هوش چندگانه به هوش های برتر انسان توجه کرده و اینکه با تقویت این هوش ها به موفقیت های اجتماعی و فردی زیادی در آینده میشه دست پیدا کرد

بهنام یادگار
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰
پاسخاین بسته خیلی از بسته نابغه هاتون متفاوت تره یا نه
میشه هم زمان استفاده اش کرد؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

همانطور که از اسم این محصول برمیاد متفاوت از محصول هوش های چندگانه اس. نابغه های کوچک بیشتر بر قسمت راست مغز و توانایی های نوزاد تکیه داره

ولی این محصول بر 8 هوش کودک. و میتوان گفت ادامه بسته نابغه های کوچک بشمار میآید و آموزش آن تداخلی با یکدیگر ندارد

بهمن سمندی
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰
پاسخبرای سنین بالاتر 12 سال هم مفید هست یا نه؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

برخی مطالب ممکنه برای سنین بالاتر نیز مورد استفاده قرار بگیره و شاید تا کنون به فرزندان آموزش داده نشده باشه که در غیر این صورت کاملا مناسب است

بهداد سوشیانی
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰
پاسخمیشه سن این بسته رو بگید؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۳۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از تولد تا نوجوانی

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 8

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

نابغه های کوچک

نابغه های کوچک

کودکان، همگی نابغه متولد می شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است تنها زمینه های شناسایی، رشد و شکوفایی آنها فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند.

کتاب صوتی مراحل تغییر دادن رفتار کودکان

کتاب صوتی مراحل تغییر دادن رفتار کودکان

پدر و مادر باید بدانند که تربیت از تولد شروع می‌شود و والدین بیشترین نقش را در 8 سال اول تولد دارند. بعد تا 12 سال این نقش کم رنگ، تا 18 سال کم رنگ تر و بعد از 18 سالگی تحت تأثیر عوامل محیطی، هم سالان و جامعه قرار می‌گیرند، والدین باید آگاه باشند با محکم کردن پایه‌های شخصیتی در همه‌ی زمینه‌های رشد، تنها در این سال‌ها فرصت دارند به تربیت فرزند خود بپردازند.

کتاب صوتی  مشکلات مدرسه و تحصیل کودکان

کتاب صوتی مشکلات مدرسه و تحصیل کودکان

اغلب دانش‌آموزان در حال تحصیل در مدارس، از بهره‌ى هوشى لازم براى انجام تحصیل در مقطع مربوط به خود برخوردارند و اغلب دانش‌آموزان قادر به کسب اهداف آموزشى هستند و تنها زمان یادگیرى براى آنها متفاوت است.والدین گرامى باید بدانند که ممکن است علت بیزارى از درس یا مدرسه و یا عدم انجام تکالیف نوعى عدم علاقه‌مندى به معلم باشد.      

تربیت کودکان طلایی از تولد تا 7 سالگی

تربیت کودکان طلایی از تولد تا 7 سالگی

تعریفی نو از تربیت کودک . 2 گروه نیازهای اصلی کودک . نیازهای روانی : تعریفی از مرگ و زندگی . ترسهای طبیعی کودکان از بدو تولد .

گنجینه پرورش مدیران آینده - 4  تا 7 سالگی

گنجینه پرورش مدیران آینده - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسلهای پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. پرورش هوش اقتصادی و نبوغ مالی کودکان

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

چه چیزی جای تنبیه

چه چیزی جای تنبیه

تصور تربیت کودک، بدون استفاده از روش‌های تنبیه، کار دشواری است. ولی برای گرایش به پرهیز از تنبیه دلایل مثبت زیادی وجود دارد. از جمله اینکه تأثیر تنبیه نه تنها موقتی است بلکه کودک را وادرا می‌کند تا برای جلوگیری از خطر تنبیه هر آنچه را که بتواند انجام دهد.

دلایلی که نمی‌توان نظم و ترتیب را به کودکان آموخت!

دلایلی که نمی‌توان نظم و ترتیب را به کودکان آموخت!

هنگامی‌که کودک شروع به صحبت‌کردن می‌کند، با او راحت‌تر می‌توان ارتباط برقرار کرد، زیرا او می‌تواند نیازهای خود را ابراز کند ولی از آن‌جایی‌که در ابتدا نمی‌تواند منظورش را به‌طور کامل به ما برساند و ما نیز از "دا-بو" کردن او چیزی متوجه نمی‌شویم، کارمان کمی دشوار می‌شود. او دوست دارد صدای والدین خود را تقلید کند، بنابراین در آغاز حرف‌زدن او تاحدی عجیب به نظر می‌آید و برای هرچیزی جیغ می‌کشد. گاهی حرف‌زدن او بسیار شیرین و بامزه است و گاهی هم بسیار گوش‌خراش. بدیهی است که مجبورکردن او به اجرای مقررات کاری عبث خواهدبود.

میلیونر شو: 7 راه ساده برای جذب پول بیشتر

میلیونر شو: 7 راه ساده برای جذب پول بیشتر

میلیونر شو: 7 راه ساده برای جذب پول بیشتر آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که همیشه از نداشتن پول کافی گله‌مندید و یا شاید از لحاظ مالی به اندازه دوستان یا همکاران خود موفق و مرفه نیستید؟

چطور از هیجانات و احساسات کودک آگاه شویم؟

چطور از هیجانات و احساسات کودک آگاه شویم؟

زمانی که والدین از هیجانات خود آگاه می‌شوند، می‌توانند از این آگاهی در راستای شناخت هیجانات و احساسات فرزندان‌شان نیز استفاده کنند. البته این آگاهی بدان معنی نیست که در هرزمان و در هر لحظه که اراده کنند، بتوانند به راحتی تمام احساسات فرزندشان را شناسایی(درک) کرده و در راستای هدایت آن اقدام کنند. شایان ذکر است که کودکان در اکثر مواقع احساسات‌شان را از راه‌های غیر مستقیم ابراز می‌کنند؛ ما نیز می‌توانیم این پیام‌ها را در بازی‌ها، برخوردهای اجتماعی و رفتارهای روزانه‌ی آن‌ها مشاهده کنیم. شما برای ابراز احساسات‌تان در هر حالتی، دلیلی خاص دارید؛ این حالت مختص به شما نیست؛ فرزندان شما نیز مانند شما دلایلی برای ابراز احساسات‌شان دارند. اگر از نگاه شما این دلایل بیهوده و یاوه‌ای بیش نیست، 

مدیتیشن جذب ثروت

مدیتیشن جذب ثروت

مدیتیشن جذب ثروت در یک وضعیت راحت بنشینید یا دراز بکشید و بدنتان را در وضعیتی ریلکس رها کنید. چند نفس عمیق بکشید و با هر نفس احساس کنید که آرام و آرامتر می شوید.

تست روانشناسی - ما برای چی بچه دار شدیم؟

تست روانشناسی - ما برای چی بچه دار شدیم؟

اما عملا خلاف این قاعده عمل میگردد بطوری که افرادی که هیچ گونه صلاحیت پرورش کودک را ندارند تعداد فرزندانشان بیشتر از سایرین است! و کسانی که توانایی و صلاحیت بچه دار شدن را دارا میباشند تمایلی به داشتن فرزند از خود نشان نمیدهند.
 

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید