مطالب متفاوت‌‌‌‌‌‌‌تر "کودکان طلایی" را در  کانال تلگرام  و  کانال آپارات  دنبال کنید

کوچینگ غیر حضوری مادر و کودک

کوچینگ غیر حضوری مادر و کودک
چکیده این دوره : انتشار : 1393/11/26 31 نظر 42,452 بازدید

کوچینگ مادر و کودک چگونه است؟ در این بخش، چه وظایفی بر عهده مادر است؟ ویژگی هایی که با بکار گیری این بخش، کودک بدست می آورد، چیست؟

کوچینگ غیر حضوری مادر و کودک (ارتقائ شخصی و جایگاه اجتماعی )

در جوامع امروزی نمی توان دیگر مانند گذشته آموخت و عمل کرد، بلکه جوامع امروزی ما هر دقیقه در حالت پیشرفت و بروز شدن هستند و بر همین مبنا کسب موفقیت با آموزش های سنتی نسل گذشته برای کودکان ما که نسل های آینده هستند دست نیافتنی تر خواهد شد. در همین راستا در این مرحله سعی داریم تا با کوچ کردن کودکان در زمینه های موفقیت که موفقیت های فردی و اجتماعی را شامل می شود کودکان موفق و بدور از هر گونه نگرانی برای آینده تربیت کنیم.

در دوره کوچینگ غیر حضوری مادر و کودک، کسب موفقیت های فردی و اجتماعی کودک در یک دوره یک ساله، 

3 مدل آموزش مهارت های زندگی و مهارت های کسب موفقیت به طور همزامان و غیر حضوری به صورت موازی به کودک آموزش داده می شود.

 

1- مدل H-4 ارائه شده توسط سازمان امور نوجوانان و جوانان ایالات متحد آمریکا

 

در ایالات متحده 4-H، سازمانی مربوط به امور جوانان است که بنیاد ملی غذا و کشاورزی و وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) آن را اداره می‌کنند، و رسالت آن «به کارگیری جوانان به منظور رسیدن به نهایت استعداد آنان و همچنین پیشبرد حوزه‌ی توسعه‌ی جوانان است.» نام 4-H نمایانگر چهار حوزه‌ی توسعه فردی مورد توجه این سازمان است: سر، قلب، دست‌ها و سلامت. این سازمان در ایالات متحده بیش از 6.5 میلیون در 90000 هزار کانون، عضو دارد که سن آنها بین 5 تا 21 سال است.

هدف 4-H این است که شهروندی، رهبری، مسئولیت و مهارت‌های زندگی جوانان را از طریق برنامه‌های آموزش تجربی و رهیافتی مثبت به رشد جوانان، پرورش دهد. گرچه به خاطر تاریخی که 4-H دارد، تصور بر این است که این سازمان، بر کشاورزی تمرکز دارد، اما امروزه 4-H به طرح‌های مربوط به شهروندی، زندگی سالم، علم، مهندسی و تکنولوژی توجه می‌کند.

امروزه، 4-H و برنامه‌های مرتبط با آن در بیش از 80 کشور در سراسر جهان وجود دارند؛ این سازمان و اداره‌ کنندگان آن در هر کشوری متفاوت است. هر یک از این برنامه‌ها به طور مستقل اما به کمک تبادلات بین‌المللی، برنامه‌های آموزشی جهانی و ارتباطات جهانی اجرا می‌شوند.

شعار 4-H «بهترین را ساختن» است در حالیکه آرم آنها «آموزش از طریق عمل کردن» است (که گاهی به صورت: یاد گرفتن چگونه انجام دادن از طریق به انجام رساندن» نوشته می‌شود.

 

 

2- مدل مهارت های ده گانه که از سوی سازمان جهانی بهداشت انجام شد:

 

- توانایی تصمیم‌گیری:  تصمیم‌گیری به فرایندهای ذهنی (شناختی) گفته می‌شود که به انتخاب یک اقدام در میان اقدامات جایگزین می‌انجامند. تصمیم گیری در دو نوع تجویزی و نوصیفی تعریف می گردد. که از مهمترین ارکان کسب موفقیت در زندگی به شمار رفته و دوران کودکی بهترین دوره برای فراگیری این مهارت میباشد

- توانایی حل مسئله:  حل مسأله بخشی از تفکر است. حل مسأله که پیچیده‌ترین بخش هر عملیات فکری تصور می‌شود، به عنوان یک روند مهم شناختی تعریف می‌گردد که محتاج تلفیق و مهار یک سری مهارت‌های بنیادین و معمولی است (گلداشتاین و لواین، 1987). حلّ مسأله وقتی مطرح می‌شود که یک موجود زنده یا یک سامانهٔ هوش مصنوعی نداند که برای رفتن از یک موقعیت به موقعیت دیگر باید چه مسیری را بپیماید. این نیز خود بخشی از روند یک مسألهٔ بزرگ‌تر است که یافتن مسأله و شکل‌دهی مسأله بخشی از آن می‌باشد.

- توانایی تفکر خلاق:  خلاقیت یا آفرینندگی و نیز آفرینشگری (به انگلیسی: Creativity)، مهم ترین و اساسی ترین قابلیت و توانایی انسان و بنیادی ترین عامل ایجاد ارزش است که در همه ی ابعاد و جوانب زندگی وی نقش کاملاً حیاتی ایفا می نماید . خلاقیت و نوآوری از والاترین موهبت های الهی به انسان و از عوامل اشرف مخلوقات شدن و خلیفه الهی بودن اوست . کلیه علوم، تولیدات، فناوری ها، صنایع،ابداعات،اختراعات، هنرها، ادبیات، موسیقی، معماری و به طور کلی اساس انواع تمدن ها از ابتدا تاکنون و کلیه دستاوردهای بشری جلوه های گوناگون خلاقیت و نوآوری است . تمدن انسانی و زندگی وی بدون خلاقیت نمی‌تواند امکان پذیر باشد.

 

 

- توانایی تفکر نقادانه : تفکر انتقادی، اندیشهٔ انتقادی یا سنجشگرانه‌اندیشی یعنی درست اندیشیدن در تلاش برای یافت آگاهی قابل اعتماد در جهان. این روش شامل فرایندهای ذهنی تشخیص، تحلیل و ارزیابی داده‌ها است. به بیانی دیگر، هنر اندیشیدن پیرامون اندیشیدن خودتان درحالی‌که شما می‌خواهید اندیشه‌تان را بهتر، روشن‌تر، دقیق‌تر، یا قابل دفاع‌تر بنمایید.

فردی که انتقادی می‌اندیشد قادر است پرسش‌های مناسب بپرسد و اطلاعات مربوط را جمع‌آوری کند. سپس با خلاقیات آن‌ها را دسته‌بندی کرده و با منطق استدلال کند. و در پایان به یک نتیجه قابل اطمینان دربارهٔ مسئله برسد.

کودکان با قدرت اندیشه انتقادی به دنیا نمی‌آیند، و این قابلیت را به طور طبیعی نیز ماورای اندازه‌ای که برای زنده ماندن نیاز دارند، کسب نمی‌کنند. بسیاری از انسان‌ها هیچ‌گاه آن را یاد نمی‌گیرند. این روش به‌سادگی توسط والدین و آموزگاران معمولی قابل آموزش به دانش‌آموزان نیست؛ بلکه به مربیان ویژه‌ای برای آموزش مهارت‌های اندیشه انتقادی نیاز دارد.

- توانایی برقراری رابطه موثر با دیگران: یکی از ویژگیهای انسان سالم و موفق، مهارت و توانایی برقراری ارتباط مؤثر و سازنده با دیگران است. کسب این مهارت مهم و ضروری در زندگی اجتماعی از دوران کودکی بسیار ضروری است.

- توانایی برقراری روابط بین فردی سازگارانه: شناخت از خود در ارتباطات فردی و به کارگیری توانایی های فردی

- توانایی خودآگاهی: یکی از مهم‌ترین بحثهای فلسفه ذهن که در حال حاضر بحث روز آن به شمار می‌رود، مسئله خودآگاهی یا ماهیت ذهن (به انگلیسی: consciousness) است.

اهمیت مطالعات خودآگاهی یا ماهیت ذهن به حدی در حال اوج گرفتن است که نشریه ساینس در سال 2005 اقدام به ارائه 25 تا مهم‌ترین سئوالات علمی قرن حاضر را نمود، و در این گزارش، مطالعات علوم خودآگاهی در مکان دوم مهم‌ترین پرسش‌های علمی کنونی جهان قرار داده شد

- توانایی همدلی با دیگران : همدلی یا هم‌احساسی توانایی درک و اشتراک احساس دیگران با مشاهده وضع حال و هیجان‌های آنان است.

- توانایی رویارویی با هیجانات:در روان‌شناسی هیجانها معمولاً به احساسها و واکنش‌های عاطفی اشاره دارند، هر هیجان از سه مؤلفهٔ اساسی برخورد است:

  • مؤلفهٔ شناختی، افکار، باورها و انتظارهایی که نوع و شدت پاسخ هیجانی را تعیین می‌کنند. آن چه برای یک فرد فوق العاده لذت بخش است، ممکن است برای دیگری کسل کننده یا آزارنده باشد.
  • مؤلفهٔ فیزیولوژیکی که شامل تغییرات جسمی در بدن است. برای مثال، هنگامی که بدن از نظر هیجانی به واسطهٔ ترس یا خشم بر انگیخته می‌شود، ضربان قلب زیاد می‌شود، مردمک‌ها گشاد می‌شوند و میزان تنفس افزایش می‌یابد. اکثر هیجان‌ها شامل یک انگیختگی کلی و غیر اختصاصی دستگاه عصب هستند.
  • مؤلفهٔ رفتاری، به حالت‌های مختلف ابراز هیجان‌ها اشاره می‌کند. جلوه‌های چهره‌ای، حالت‌های اندام و حرکت‌های بیانگر، و آهنگ صدا همراه با خشم، لذت، شادی، غم، ترس و هیجان‌های دیگر تغییر می‌کنند.
  • جلوهٔ چهره‌ای مهم‌ترین شکل ارتباط هیجانی هستند. بررسی‌هایی که صورت گرفته‌اند، نشان می‌دهند که برخی از جلوه‌های خاصِ چهره‌ای، ذاتی هستند. و بنابراین، در همه جای دنیا آن‌ها را می‌شناسند.
  • هیجان ها متشکل از الگوهای پاسخ های فیزیولوژیکی و رفتارهای مخصوص به نوع هستند . و در واقع غالبا از نظر مردم هیجان همان احساسی است که به فرد دست میدهد . ولی هیجان یک رفتار است نه یک تجربه ی خصوصی و پدیده ای است که در بقای نوع و تولید مثل نقش دارد.

 

 

 

- توانایی رویارویی با استرس ها:

تـَنیدگی یا اِستـِرس یا فشار روانی در روان‌شناسی به معنی فشار و نیرو است و هر محرکی که در انسان ایجاد تنش کند، استرس زا یا عامل تنیدگی نامیده می‌شود.

تنش ایجاد شده در بدن و واکنش بدن را تنیدگی می‌گوییم به عبارتی هر عاملی موجب تنش روح و جسم و از دست دادن تعادل فرد شود، تنیدگی‌زا است. هنگام وارد شدن استرس بدن واکنش‌هایی از خود نشان می‌دهد تا تعادل از دست رفته را باز گرداند که این عمل استرس است.

تنیدگی واکنشی است که در فرد در اثر حضور عامل دیگری به وجود می‌آید و قوای فرد را برای روبه‌رو شدن با آن بسیج می‌کند و ارگانیزم (یا موجود زنده) حالت آماده‌ باش پیدا می‌کند.

تغییر شغل، نقل مکان به یک شهر جدید، ازدواج، مرگ نزدیکان، و وجود یک بیماری بااهمیت در خانواده از جمله عوامل بیرونی رهاسازی فشارعصبی هستند. جالب آنکه حوادث شادی‌آور نیز می‌توانند به همان اندازه وقایع غم‌بار برای انسان فشارزا باشند.از عوامل درونی می‌توان به ناراحتی‌های جسمانی و یا روانی اشاره کرد. برخی از ویژگی‌های شخصیتی، مانند نیاز به‌دست آوردن رضایت دیگران نیز می‌توانند فشارزا باشند.

 

 


لازم به ذکر است همزمان با مهارت های زندگی، مهارت های موفقیت مانند:

هدفگذاری، برنامه ریزی، مدیریت زمان، مسئولیت پذیری نیز آموزش داده میشود.

این دوره برای کودکان از سن 3 سالگی تا 13 سالگی طراحی و تدوین شده است.

قبل از ثبت نام قطعی حتما با  کانون کودکان طلایی هماهنگی لازم را بفرمایید.


 

 

 

 

 

نکته : با خرید این دوره

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید این دوره، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "دوره ها" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی نابغه های کوچک

بسته آموزشی نابغه های کوچک

کودکان، همگی نابغه متولد می شوند و در بسیاری مواقع تنها کافی است تنها زمینه های شناسایی، رشد و شکوفایی آنها فراهم شود تا آنها بتوانند در زندگی خود بدرخشند.

تقویت هوش های چندگانه کودکان

تقویت هوش های چندگانه کودکان

در جهان امروز تحقیقات گسترده‌ای در زمینه‌ی هوش و استعداد کودکان صورت گرفته و می‌ گیرد.

 تقویت هوش اقتصادی کودکان از 3 تا 7 سالگی

تقویت هوش اقتصادی کودکان از 3 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسلهای پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. پرورش هوش اقتصادی و نبوغ مالی کودکان

بسته آموزش کار آفرینی و ثروت آفرینی به کودکان و نوجوانان(Kids MBA)

بسته آموزش کار آفرینی و ثروت آفرینی به کودکان و نوجوانان(Kids MBA)

کارآفرین نقش بسیار مهم و به خصوصی در هر جامعه دارد و حتی می توان از آن برای کل دنیا نیز استفاده کرد. راه اندازی کسب و کار باید با فکر و درایت به اضافه ی بهره بردن از تجارب دیگران باشد که اگر مقداری با فکر و ایده ای نو چاشنی شود ، یک شغل موفق و پر سود است.

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

هفته چهل ودوم نوزادی

هفته چهل ودوم نوزادی

هفته چهل ودوم نوزادی

هفته چهل وسوم نوزادی

هفته چهل وسوم نوزادی

هفته چهل وسوم نوزادی

هفته چهل وچهارم نوزادی

هفته چهل وچهارم نوزادی

هفته چهل وچهارم نوزادی

چه چیزی جای تنبیه

چه چیزی جای تنبیه

تصور تربیت کودک، بدون استفاده از روش‌های تنبیه، کار دشواری است. ولی برای گرایش به پرهیز از تنبیه دلایل مثبت زیادی وجود دارد. از جمله اینکه تأثیر تنبیه نه تنها موقتی است بلکه کودک را وادرا می‌کند تا برای جلوگیری از خطر تنبیه هر آنچه را که بتواند انجام دهد.

تکنیک های فنگ شویی برای جذب ثروت

تکنیک های فنگ شویی برای جذب ثروت

تکنیک های فنگ شویی برای جذب ثروت در میان چینی‌ها باوری وجود دارد که با کمک تکنیک‌های فنگ‌شویی می‌توان برای جذب ثروت و پول اقدام و بخت و اقبال اعضای خانواده را دچار تحولی مثبت کرد

هفته سی و یکم نوزادی

هفته سی و یکم نوزادی

هفته سی و یکم نوزادی

نظرات

کوروش سپهری
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰
پاسخبا خرید بسته کوچینگ تمام مطالب گفته میشه یا باید دوره رو هم بیاییم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بسته به راحتی جواب گوی شماست مگر آنکه چیز بیشتری رو بخواهید

بطور مثال ما مادرانی رو داریم که از تمام کاراهای خود دست کشیده تا تنها کودکان خود را در خانه آموزش دهند و هنگام مدرسه رفتن دیگر نیازی نباشد که از سال اول شروع به خواندن و نوشتن کنند بلکه با سن کم در دوره های تحصیلی بالاتر کسب آموزش کنند

 

دانیال خجسته
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰
پاسخسلام همسر من در قید حیات نیست که این دوره رو در کنار فرزندم باشه امکانش هست من و فرزندم با هم به این دوره بیاییم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله شما میتونید همراه فرزندتون باشد. مشکلی از نظر آموزشی و هدف گذاری پیش نخواهد آمد.

ویدا جهانی
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰
پاسخمیشه این دوره رو هم قبل از بچه دار شدن گذروند یا نه ؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۲۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

کاربر عزیز همان طور که از اسم این دوره مشخص است باید هم مادر و هم کودک یکجا در کنار یکدیگر آموزش ببینند

نازنین مرندی
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰
پاسختمام این دوره حضوریه؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

قسمتی از این دوره حضوریه که با مشاوره مخصوص و فردی برگزار میشه

گلاب سعیدی
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰
پاسخخیلی مبلغش بالاست؟ دوره های بعدی هم به همین صورته؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۹۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید از بسته کوچینگ مادر و کودک استفاده کنید ولی مبالغ دروه های بعدی تا اطلاع ثانوی همین هست

صغری اسدباشی
۱۳۹۴/۰۴/۰۶۰۰
پاسخیعنی الان لیست پر شده نمیشه ثبت نام کرد
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۶۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

الان تنها میتونید رزرو کنید که در دوره بعدی همین مشکل براتون پیش نیاد و زودتر به هدفتون برسید

سوده فهیمی
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسخسلام به شما
من بسته شما رو خریدم و خیلی برام جدید و جالب بود.
و دوست دارم تکمیل باشه این مبحث برام میتونم ثبت نام کنم یا باید بسته رو تکمیل کنم بعد
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید ثبت نام کنید و همراه با بسته راه کارها رو حضوری دریافت کنید

فریبا جباری
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰
پاسخسلام. من بسته کوچینگ شما رو خریدم و همزمان میخوام توی این دوره هم شرکت کنم باید چکاری انجام و اینکه امکانش هست؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از نظر ما مشکلی نیست آموزشها بصورت حضوری و فردی به شما و فرزندتون داده خواهد شد

شیما عیاری
۱۳۹۴/۰۴/۰۱۰۰
پاسخاز چه سنی شروع میشه این دوره؟
الهام دهشتی
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخجنبه تربیتی داره یا آموزش مبحث خاصی هستش؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

هم مباحث تربیتی داره و هم مباحث آموزشی نسبت به استعدادها و توانایی هر فرد

غزل بیات
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخالان رزرو کنیم تا کی باید صبرکنیم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

نام شما در لیست انتظار قرار میگیرد و کمتر از 60 روز میتونید دوره خودتون رو شروع کنید

محسن زنگنه
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخاستاد سلیمانی عزیز ما درحال حاضر از بسته کوچینگ مادرو کودک هم داریم استفاده میکنیم
لزومی داره تا در این دوره هم ثبت نام کنیم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

لزوما نه ولی اگر مایل هستید فرزندتون به صورت فردی کوچ بشه میتونید ثبت نام رو انجام بدید

علی درویش
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام.من بسته کوچینگ مادر و کودک رو خریدم ولی فرقش با این دوره رو میتونید به من بگید ممنون
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

این دوره به صورت حضوری و مشاوره ای برگزار میشه فرزندان یک مشاور مخصوص به خودشون رو دارن

در بسته تمامی این مطالب بصورت کلی و جمعه گفته شده و تنها فرق آنها در مشاور مخصوص به کودکان می باشد

زهرا رضایی
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخبسیار از این بحث خوشم اومد و تا الان فکر میکردم تنها برای بزرگتر میتونه این کوچ صورت بگیره
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

شما میتونید از تولد تا 18 سالگی فرزندتون رو کوچ کنید اگر از پایه این عمل رو انجام بدید دیگه لازم نیست در سنین بالاتر کوچ کنید چون تا اون زمان شما به نتیجه مطلوب رسیدید

سمانه راد
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰
پاسخسلام.من بسته موفقیت شما رو خریدم و تازه این دوره رو دیدم میخواستم بدونم این دوتا چه فرقی با هم دارن ممنون
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۸۰۰

درود بر شما

کوچینگ به صورت حضوری و مشاوره ای هست و برنامه ریزی اون تنها مختص یک نفر می باشد ولی بسته های آموزشی ما بصورت کلی مطالب رو بیان کرده و کلیتی رو در اختیار شما قرار داده که همه عزیزان بتونن استفاده کنن

عباس رضوی
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰
پاسخمن بسته کوچینگ مادر و کودک رو خریداری کردم میخواستم بدونم این فرقش با او بسته چی هست؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰

درود بر شما

این بسته شما بطور غیر حضوری است و شما تنها در منزل از راه کارها استفاده می کنید و از جلسات بطور ضبط شده استفاده می کنید ولی در کوچینگ دوره ای مادر و کودک با هم و در کنار هم بطور حضوری کوچ می شوند و تست ها بطور حضوری گرفته می شود.

به این مطلب امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این مطلب 1

به چه موضوعی علاقه مندید؟

محصولات پیشنهادی مرتبط

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید