مطالب متفاوت‌‌‌‌‌‌‌تر "کودکان طلایی" را در  کانال تلگرام  و  کانال آپارات  دنبال کنید

گنجینه بارداری طلایی

گنجینه بارداری طلایی
چکیده این محصول : انتشار : 1393/12/01 66 نظر 3,396 بازدید

کُوچینگ مادر و کودک چگونه است؟ در این بخش، چه وظایفی بر عهده مادر است؟ ویژگی هایی که با بکار گیری این بخش، کودک بدست می آورد، چیست؟

 

کوچینگ غیر حضوری مادر و کودک (ارتقائ شخصی و جایگاه اجتماعی )

در جوامع امروزی نمی توان دیگر مانند گذشته آموخت و عمل کرد، بلکه جوامع امروزی ما هر دقیقه در حالت پیشرفت و بروز شدن هستند و بر همین مبنا کسب موفقیت با آموزش های سنتی نسل گذشته برای کودکان ما که نسل های آینده هستند دست نیافتنی تر خواهد شد. در همین راستا در این مرحله سعی داریم تا با کوچ کردن کودکان در زمینه های موفقیت که موفقیت های فردی و اجتماعی را شامل می شود کودکان موفق و بدور از هر گونه نگرانی برای آینده تربیت کنیم.

در دوره کوچینگ غیر حضوری مادر و کودک، کسب موفقیت های فردی و اجتماعی کودک در یک دوره یک ساله، 

3 مدل آموزش مهارت های زندگی و مهارت های کسب موفقیت به طور همزامان و غیر حضوری به صورت موازی به کودک آموزش داده می شود.

 

1- مدل H-4 ارائه شده توسط سازمان امور نوجوانان و جوانان ایالات متحد آمریکا

 

در ایالات متحده 4-H، سازمانی مربوط به امور جوانان است که بنیاد ملی غذا و کشاورزی و وزارت کشاورزی ایالات متحده (USDA) آن را اداره می‌کنند، و رسالت آن «به کارگیری جوانان به منظور رسیدن به نهایت استعداد آنان و همچنین پیشبرد حوزه‌ی توسعه‌ی جوانان است.» نام 4-H نمایانگر چهار حوزه‌ی توسعه فردی مورد توجه این سازمان است: سر، قلب، دست‌ها و سلامت. این سازمان در ایالات متحده بیش از 6.5 میلیون در 90000 هزار کانون، عضو دارد که سن آنها بین 5 تا 21 سال است.

هدف 4-H این است که شهروندی، رهبری، مسئولیت و مهارت‌های زندگی جوانان را از طریق برنامه‌های آموزش تجربی و رهیافتی مثبت به رشد جوانان، پرورش دهد. گرچه به خاطر تاریخی که 4-H دارد، تصور بر این است که این سازمان، بر کشاورزی تمرکز دارد، اما امروزه 4-H به طرح‌های مربوط به شهروندی، زندگی سالم، علم، مهندسی و تکنولوژی توجه می‌کند.

امروزه، 4-H و برنامه‌های مرتبط با آن در بیش از 80 کشور در سراسر جهان وجود دارند؛ این سازمان و اداره‌کنندگان آن در هر کشوری متفاوت است. هر یک از این برنامه‌ها به طور مستقل اما به کمک تبادلات بین‌المللی، برنامه‌های آموزشی جهانی و ارتباطات جهانی اجرا می‌شوند.

شعار 4-H «بهترین را ساختن» است در حالیکه آرم آنها «آموزش از طریق عمل کردن» است (که گاهی به صورت: یاد گرفتن چگونه انجام دادن از طریق به انجام رساندن» نوشته می‌شود.

 

 

2- مدل مهارت های ده گانه که از سوی سازمان جهانی بهداشت انجام شد:

 

- توانایی تصمیم‌گیری:  تصمیم‌گیری به فرایندهای ذهنی (شناختی) گفته می‌شود که به انتخاب یک اقدام در میان اقدامات جایگزین می‌انجامند. تصمیم گیری در دو نوع تجویزی و نوصیفی تعریف می گردد. که از مهمترین ارکان کسب موفقیت در زندگی به شمار رفته و دوران کودکی بهترین دوره برای فراگیری این مهارت میباشد

- توانایی حل مسئله:  حل مسأله بخشی از تفکر است. حل مسأله که پیچیده‌ترین بخش هر عملیات فکری تصور می‌شود، به عنوان یک روند مهم شناختی تعریف می‌گردد که محتاج تلفیق و مهار یک سری مهارت‌های بنیادین و معمولی است (گلداشتاین و لواین، 1987). حلّ مسأله وقتی مطرح می‌شود که یک موجود زنده یا یک سامانهٔ هوش مصنوعی نداند که برای رفتن از یک موقعیت به موقعیت دیگر باید چه مسیری را بپیماید. این نیز خود بخشی از روند یک مسألهٔ بزرگ‌تر است که یافتن مسأله و شکل‌دهی مسأله بخشی از آن می‌باشد.

- توانایی تفکر خلاق:  خلاقیت یا آفرینندگی و نیز آفرینشگری (به انگلیسی: Creativity)، مهم ترین و اساسی ترین قابلیت و توانایی انسان و بنیادی ترین عامل ایجاد ارزش است که در همه ی ابعاد و جوانب زندگی وی نقش کاملاً حیاتی ایفا می نماید . خلاقیت و نوآوری از والاترین موهبت های الهی به انسان و از عوامل اشرف مخلوقات شدن و خلیفه الهی بودن اوست . کلیه علوم، تولیدات، فناوری ها، صنایع،ابداعات،اختراعات، هنرها، ادبیات، موسیقی، معماری و به طور کلی اساس انواع تمدن ها از ابتدا تاکنون و کلیه دستاوردهای بشری جلوه های گوناگون خلاقیت و نوآوری است . تمدن انسانی و زندگی وی بدون خلاقیت نمی‌تواند امکان پذیر باشد.

 

 

- توانایی تفکر نقادانه : تفکر انتقادی، اندیشهٔ انتقادی یا سنجشگرانه‌اندیشی یعنی درست اندیشیدن در تلاش برای یافت آگاهی قابل اعتماد در جهان. این روش شامل فرایندهای ذهنی تشخیص، تحلیل و ارزیابی داده‌ها است. به بیانی دیگر، هنر اندیشیدن پیرامون اندیشیدن خودتان درحالی‌که شما می‌خواهید اندیشه‌تان را بهتر، روشن‌تر، دقیق‌تر، یا قابل دفاع‌تر بنمایید.

فردی که انتقادی می‌اندیشد قادر است پرسش‌های مناسب بپرسد و اطلاعات مربوط را جمع‌آوری کند. سپس با خلاقیات آن‌ها را دسته‌بندی کرده و با منطق استدلال کند. و در پایان به یک نتیجه قابل اطمینان دربارهٔ مسئله برسد.

کودکان با قدرت اندیشه انتقادی به دنیا نمی‌آیند، و این قابلیت را به طور طبیعی نیز ماورای اندازه‌ای که برای زنده ماندن نیاز دارند، کسب نمی‌کنند. بسیاری از انسان‌ها هیچ‌گاه آن را یاد نمی‌گیرند. این روش به‌سادگی توسط والدین و آموزگاران معمولی قابل آموزش به دانش‌آموزان نیست؛ بلکه به مربیان ویژه‌ای برای آموزش مهارت‌های اندیشه انتقادی نیاز دارد.

- توانایی برقراری رابطه موثر با دیگران: یکی از ویژگیهای انسان سالم و موفق، مهارت و توانایی برقراری ارتباط مؤثر و سازنده با دیگران است. کسب این مهارت مهم و ضروری در زندگی اجتماعی از دوران کودکی بسیار ضروری است.

- توانایی برقراری روابط بین فردی سازگارانه: شناخت از خود در ارتباطات فردی و به کارگیری توانایی های فردی

- توانایی خودآگاهی: یکی از مهم‌ترین بحثهای فلسفه ذهن که در حال حاضر بحث روز آن به شمار می‌رود، مسئله خودآگاهی یا ماهیت ذهن (به انگلیسی: consciousness) است.

اهمیت مطالعات خودآگاهی یا ماهیت ذهن به حدی در حال اوج گرفتن است که نشریه ساینس در سال 2005 اقدام به ارائه 25 تا مهم‌ترین سئوالات علمی قرن حاضر را نمود، و در این گزارش، مطالعات علوم خودآگاهی در مکان دوم مهم‌ترین پرسش‌های علمی کنونی جهان قرار داده شد

- توانایی همدلی با دیگران : همدلی یا هم‌احساسی توانایی درک و اشتراک احساس دیگران با مشاهده وضع حال و هیجان‌های آنان است.

- توانایی رویارویی با هیجانات:در روان‌شناسی هیجانها معمولاً به احساسها و واکنش‌های عاطفی اشاره دارند، هر هیجان از سه مؤلفهٔ اساسی برخورد است:

  • مؤلفهٔ شناختی، افکار، باورها و انتظارهایی که نوع و شدت پاسخ هیجانی را تعیین می‌کنند. آن چه برای یک فرد فوق العاده لذت بخش است، ممکن است برای دیگری کسل کننده یا آزارنده باشد.
  • مؤلفهٔ فیزیولوژیکی که شامل تغییرات جسمی در بدن است. برای مثال، هنگامی که بدن از نظر هیجانی به واسطهٔ ترس یا خشم بر انگیخته می‌شود، ضربان قلب زیاد می‌شود، مردمک‌ها گشاد می‌شوند و میزان تنفس افزایش می‌یابد. اکثر هیجان‌ها شامل یک انگیختگی کلی و غیر اختصاصی دستگاه عصب هستند.
  • مؤلفهٔ رفتاری، به حالت‌های مختلف ابراز هیجان‌ها اشاره می‌کند. جلوه‌های چهره‌ای، حالت‌های اندام و حرکت‌های بیانگر، و آهنگ صدا همراه با خشم، لذت، شادی، غم، ترس و هیجان‌های دیگر تغییر می‌کنند.
  • جلوهٔ چهره‌ای مهم‌ترین شکل ارتباط هیجانی هستند. بررسی‌هایی که صورت گرفته‌اند، نشان می‌دهند که برخی از جلوه‌های خاصِ چهره‌ای، ذاتی هستند. و بنابراین، در همه جای دنیا آن‌ها را می‌شناسند.
  • هیجان ها متشکل از الگوهای پاسخ های فیزیولوژیکی و رفتارهای مخصوص به نوع هستند . و در واقع غالبا از نظر مردم هیجان همان احساسی است که به فرد دست میدهد . ولی هیجان یک رفتار است نه یک تجربه ی خصوصی و پدیده ای است که در بقای نوع و تولید مثل نقش دارد.

 

 

 

- توانایی رویارویی با استرس ها:

تـَنیدگی یا اِستـِرس یا فشار روانی در روان‌شناسی به معنی فشار و نیرو است و هر محرکی که در انسان ایجاد تنش کند، استرس زا یا عامل تنیدگی نامیده می‌شود.

تنش ایجاد شده در بدن و واکنش بدن را تنیدگی می‌گوییم به عبارتی هر عاملی موجب تنش روح و جسم و از دست دادن تعادل فرد شود، تنیدگی‌زا است. هنگام وارد شدن استرس بدن واکنش‌هایی از خود نشان می‌دهد تا تعادل از دست رفته را باز گرداند که این عمل استرس است.

تنیدگی واکنشی است که در فرد در اثر حضور عامل دیگری به وجود می‌آید و قوای فرد را برای روبه‌رو شدن با آن بسیج می‌کند و ارگانیزم (یا موجود زنده) حالت آماده‌ باش پیدا می‌کند.

تغییر شغل، نقل مکان به یک شهر جدید، ازدواج، مرگ نزدیکان، و وجود یک بیماری بااهمیت در خانواده از جمله عوامل بیرونی رهاسازی فشارعصبی هستند. جالب آنکه حوادث شادی‌آور نیز می‌توانند به همان اندازه وقایع غم‌بار برای انسان فشارزا باشند.از عوامل درونی می‌توان به ناراحتی‌های جسمانی و یا روانی اشاره کرد. برخی از ویژگی‌های شخصیتی، مانند نیاز به‌دست آوردن رضایت دیگران نیز می‌توانند فشارزا باشند.

 

 


لازم به ذکر است همزمان با مهارت های زندگی، مهارت های موفقیت مانند:

هدفگذاری، برنامه ریزی، مدیریت زمان، مسئولیت پذیری نیز آموزش داده میشود.

این دوره برای کودکان از سن 3 سالگی تا 13 سالگی طراحی و تدوین شده است.


 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

1. 10% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.

2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.

3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

کوروش سپهری
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰
پاسخسلام خدمت استاد خوبم
من به آخرای این بسته رسیدم ولی تست موجود رو ندارم
باید حضوری بیام
من این محصول را در تاریخ 1394/03/28 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۶/۰۲۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

با شما حتما تماس خواهیم گرفت زیرا تست ها در مرکز صورت خواهد گرفت

صابر نامجو
۱۳۹۴/۰۵/۱۴۰۰
پاسخمحتوای این بسته برای بچه من زود بود ولی مهم نیست چون دارم تمرین میکنم اتفاقا فکر می کنم بهتره
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۱۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

عباس رضوی
۱۳۹۴/۰۵/۰۴۰۰
پاسخیه تخفیف هم به ما هایی بدید که بسته کوچینگ رو خریدیم تا بتونیم دوره رو هم ثبت نام کنیم
من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

از پیشنهادتون بسیار سپاس گذاریم حتما در نظر خواهیم گرفت

مینا محرمی
۱۳۹۴/۰۵/۰۴۰۰
پاسخخیلی خوب شد تخفیف خورد چون خیلی وقت بود میخواستم بخرمش
من این محصول را در تاریخ 1394/05/04 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۴۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

رضا دودکار
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰
پاسخکوچینگ حض.ریش از چه سنیه؟ چون بسته شو من دارم ولی حضوری هم میخوان شرکت کنم
من این محصول را در تاریخ 1394/03/31 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

سن دوره با سن بسته هیچ تفاوتی نداره فقط در حضوری بدون و آموزش های فردیه که دوره و بسته باهم متفاوته

امیر رسام
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰
پاسخکوچینگ حضوری مادر و کودک کی برگزار میشه؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/31 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

در حال حاضر ظرفیت تکمیل شده ولی برای دوره بعدی میتونید رزرو کنید

مهران پور
۱۳۹۴/۰۵/۰۱۰۰
پاسخدوره لاکچری تون چقدر زود تاریخش تموم شد من فرصت نکردم ثبت نام کنم
دوره بعدی کی برگزار میشه؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/31 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۵/۰۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

در حال حاضر تاریخ دوره بعدی مشخص نشده

فرزاد داوودی
۱۳۹۴/۰۴/۳۱۰۰
پاسختستی نداره برای اولش که ببینیم از اول چجوری هستیم تا نتیجه چجوری میشیم؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۳۱۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

خیر، در ابتدا تستی نداره ولی بسته رو که خریداری کنید نکاتی درش ذکر شما که شما میتونید نسبت به همون خودتون و فرزندتون رو بسنجید ولی در آخر تستی برای شما ارسال میشه که بفهمید چقدر این بسته نتیجه بخش بوده

ماریا چاکاناواریان
۱۳۹۴/۰۴/۲۴۰۰
پاسخمن یه پیشنهاد داشتم .اگر برای هر جلسه از کوچینگ یه تست هم تعریف کنید خیلی عالی میشه اینطوری میدونیم در چه سطحی هستیم و چقدر این آموزش ها مفید بوده.ممنون از زحمات شما
من این محصول را در تاریخ 1394/04/02 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

اگر کوچینگ ها بصورت دوره ای رو انتخاب کنید حتما همین طور خواهد بود ولی در کوچینگ مادر و کودک که به عنوان بسته ازش استفاده می کنید در آخر تستی برای شما ارسال خواهد شد که باتوجه به نتیجه آن میتونید بفهمید که چقدر این بسته برای شما کارآمد بوده

نهیه مرادی
۱۳۹۴/۰۴/۲۳۰۰
پاسخمن به آخرهای این بسته رسیدم و میخواستم بدونم تستی داره تا بفهمیم چقدر بچه پیشرفت داشته؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/09 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

پس از اتمام بسته لطفا برای ما پیغام بگذارید تا برای شما تست مورد نظر رو ارسال کنیم

فروغ خانزاده
۱۳۹۴/۰۴/۱۳۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید.یک سوال داشتم در باره این محصول میتونم برای بچه 3 ساله هم از الان استفاده کرد؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۱۳۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

بله این بسته از هین سنین آغاز میشه تا 12 سال هم ادامه داره

احسان نقالی
۱۳۹۴/۰۴/۰۴۰۰
پاسخبنظر من چقدر این بسته میتونه برای بچه های کوچیک کاابردی باشه.
من این محصول را در تاریخ 1394/03/30 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۴/۰۴۰۰

درود و سپاس از نظر خواهی شما

لطفا از مراحل استاده و نتیجه آموزش حتما برای ما فیلم و عکس ارسال کنید

پرستو محمدی
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخسلام خسته نباشید به آقای سلیمانی
و تشکر بی پایان از زحمات بی دریغ شما
و اطلاعات خوبی که به روز در اختیار ما قرار میدید ممنون ممنون ممنون
من این محصول را در تاریخ 1394/03/21 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

نهیه مرادی
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخاین بسته اینقدر محتواش عالی بود که من یکی هم برای خواهرم خریدم به عنوان هدیه تا به هم پیش بریم
ممنون خیلی سپاسگذارم
من این محصول را در تاریخ 1394/03/09 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

شما میتونید نتیجه کار رو بصورت ویدئویی ویا صوت نیز در راختیار دیگر دوستان از طریق سایت قرار بدید

مجتبی قربانی
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰
پاسخضمن سلام خسته نباشید. میخواستم بدونم من سوالات پیش اومده رو کجا میتونم مطرح کنم که در اسرع وقت جواب بگیرم ممنون
من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۳۰۰۰

درود و سپاس از همراهی شما

میتونید تماس بگیرید و یا از طریق ایمیل با ما درمیان بگذارید

تارا پناهی
۱۳۹۴/۰۳/۲۷۰۰
پاسخواقعا فکر نمیکردم اینقدر کاربردی باشه مرسی از دوستان در سایت کودکان طلایی
من این محصول را در تاریخ 1394/03/17 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۷۰۰

درود بر شما و همراهی شما

پرهان جمالی
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰
پاسخخیلی مفیدفایده بود.
میشه بخشی از وظایف رو پدر هم به عهده بگیره؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/24 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰

درود بر شما

دوست عزیزدراین بخش از آموزش باید وظایف از سوی یک نفر هدایت شود و یک نفر به عنوان رهبر، لیدر عمل کند خواه پدر یا مادر.بهتر است تنها یک نفر این نقش را به عهده بگیرد. نتیجه حتما مطلوب تر خواهد بود

بهنام غلامی
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰
پاسخسلام مخصوص خدمت استاد خوب و عزیزم آقای سلیمانی
و تشکر بی پایان از زحمات شما
من این محصول را در تاریخ 1394/03/24 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما
 

شهره صدر
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰
پاسخمرسی .مطالب واقعا مفیدهستن ممنون
من این محصول را در تاریخ 1394/03/23 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۶۰۰

درود بر شما و سپاس از همراهی شما

محسن زنگنه
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰
پاسخمی تونم از بسته های دیگه تون هم همزمان استفاده کنم؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰

درود بر شما

بله شما میتونید باتوجه به سن فرزندتون از بقیه بسته استفاده کنید.و هیچ مشکلی در روند آموزش شما پیش نمیاد

علی درویش
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰
پاسخاگر بطور حضوری بخواهیم شرکت کنیم چطوری باید اقدام کنیم؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/07 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۵۰۰

درود بر شما

میتونید از دوره های ما هم استفاده کنید. در هفته های آتی حتما ثبت نام این دوره نیز شروع خواهد شد

میثم امیری
۱۳۹۴/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام خدمت شما.یک سوال داشتم و این هستش که این بسته فقط برای مادر و کودک هست فقط این دو آموزش می بینن؟
من این محصول را در تاریخ 1394/03/27 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۴۰۰

درود بر شما

این بسته لزوما تها برای مادر و کودک نیست. به دلیل آنکه همیشه مادران ارتباط بیشتری با فرزندان دارند و در طول روز بیشتر مادران با کودکان وقت میگذرانند اسم بسته و راه کارهای های آن به مادران نسبت داده شده ولی ممکنه پدرانی باشند که نقش یک مادر رو هم برای فرزندشون ایفا می کنند که این بسته میتونه به پدر و کودک هم کمک کنه و پدر نقش یک کوچ کننده رو ایفا کنه.
 

سام کیانی
۱۳۹۴/۰۳/۲۴۰۰
پاسخsalam.in baste az che seni shoro mishe?
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۴۰۰

درود بر شما

از سن 3 سالگی

حوریا هاشمی
۱۳۹۴/۰۳/۲۴۰۰
پاسخسلام و خدمت شما
این بسته بصورت حضوری ارائه میشه؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۴۰۰

درود بر شما

این بسته بطور دانلودی در اختیار شما پس از خرید قرار میگیره و شما در صورت تمایل میتونید از کارگاه های دوره ای حضوری هم استفاده کنید

علیرضا حسنی
۱۳۹۴/۰۳/۲۳۰۰
پاسخسلام و خسته نباشید
میخواستم این بستهرو برای دختر 15 ساله ام خریداری کنم. شامل این سن هم میشه؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۳۰۰

درود بر شما

میتونید از بسته استفاده کنید و حتی در دوره های حضوری ما هم شرکت نمایید

نسرین عالی نسب
۱۳۹۴/۰۳/۲۱۰۰
پاسخsalam khedamte ostade khobam.
in ravand besorate hozoriye?
من این محصول را در تاریخ 1394/03/26 خریده ام
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۲۱۰۰

درود بر شما مادر عزیز

این بسته به صورت دیجیتالی و جلسه ای در اختیار شما قرار میگیرد ولی کانون قصد دارد تا برای والدین مشتاق همچون شما اردوهایی رو برپا کند که در قسمت کوچینگ میتوانید آنرا مطالعه نمایید

هومن عباسی
۱۳۹۴/۰۳/۱۶۰۰
پاسخاین کوچینگ با اون کوچینگ حضوری فرق داره یا مطالب یکی هستش؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۳/۱۶۰۰

درود بر شما

کوچینگ حضوری مادر و کودک مانند یک اردو برای مادر و فرزند می ماند که در یک مدت زمان خاص هردو باهم درکنار هم کوچ میشوند ولی غیر حضوری جحلسات یکی پس از دیگری برای شما ارسال خواهد شد و دوره کاملا غیر حضوری بر گزار می شود.

نازنین زنگنه
۱۳۹۴/۰۳/۰۲۰۰
پاسخدروه اش حضوریه؟ باید بیاییم کلینیک؟
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۰۲۰۰

درودبر شما

هم دوره حضوری هست و هم دوره غیر حضوری که اگر به لینک هاای صفحه اول سر بزنید تمامی آنها کامل توضیح داده شده

آرزو جنیدی
۱۳۹۴/۰۳/۰۲۰۰
پاسخوای قیمتش خیلی بالاس
مدیریت سایت
۱۳۹۴/۰۳/۰۲۰۰

درود بر شما

اگر به آینده فرزندتون فکر کنید و موفقیت صد در صدی اون رو مد نظر بگیرید بها این بسته برای شما ناچیز میشه مطمن باشید

پیمان رجبزاده
۱۳۹۴/۰۲/۱۶۰۰
پاسخخیلی گرون نیست قیمتش؟
SINA
۱۳۹۴/۰۲/۱۶۰۰
پاسختوی این فایلی که گذاشته بودین گفتین که به نسبت فرزند ما مطالب بسته تغییر میکنه ، منظورتون به نسبت سن و جنسیت و نوع فکر و این جور چیزاست؟؟؟؟؟
امید درخشان
۱۳۹۴/۰۲/۱۶۰۰
پاسخسلام خدمت استاد محترم
من قبلا بسته روانشناسی موفقیت و بسته کودکان طلایی رو خریداری کردم ، ایا لازم هست این بسته رو هم تهیه کنم ؟منظورم اینکه یکی از بسته ها برای موفقیت کودک هست و یکی دیگه جنبه تربیتی داره ،هدف اصلی این بسته چیه
؟
م. ط
۱۳۹۴/۰۲/۱۶۰۰
پاسخُسلام استاد من هنوز بچم به دنیا نیامده حدوداً تا یک ماه دیگـه دنیا میاد/، اما این بسته که گذاشتین خیلی نذرم رو جلب کرد لطفا بگین رای چه سنی هست این بسته ؟
مدیر سایت
۱۳۹۴/۰۲/۱۷۰۰

سلام دوست محترم، این بسته برای سنین تولد تا 12 سالگی می باشد

فرشته زاهدی
۱۳۹۴/۰۲/۱۶۰۰
پاسخمنم سؤال خانم اقایی رو دارم، اگگه میشه بیشتر توضیح بدین
غنچه آقایی
۱۳۹۴/۰۲/۱۶۰۰
پاسخسلام توضیحاتتون خیلی کمه بیشتر توضیح بدین من خوب متوجه نمیشم کوچینگ یعنی چی؟

به این محصول امتیاز دهید

تعداد کل امتیازات این محصول 16

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از محصولات زیر نیز استقبال کرده اند

بسته آموزشی پرورش نبوغ جنین

بسته آموزشی پرورش نبوغ جنین

اهمیت اعتماد به نفس برای والدین که با کودکان و نوجوانان خود سرو کار دارند امری روشن است. نحوه ی برخورد والدین با فرزندانشان، تأثیر بسزایی در ایجاد اعتماد به نفس یا از بین بردن آن در فرزندان نقش بسزا و مؤثری را ایفا می کند.

گنجینه پرورش مدیران آینده - 4  تا 7 سالگی

گنجینه پرورش مدیران آینده - 4 تا 7 سالگی

شما والدین گرامی می توانید تنها با چندین ساعت آموزش در خصوص پرورش نبوغ مالی و اقتصادی نه تنها آینده فرزنداتان را بلکه نسلهای پس از آن را نیز دچار تغییر کنید. پرورش هوش اقتصادی و نبوغ مالی کودکان

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

بسته آموزشی تقویت هوش جنین

مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین ، مطابق با آخرین یافته‌های دانشمندان بزرگ دنیا و برای اولین بار در ایران ارائه شده است. این مجموعه براساس متد پروفسور مکوتو شیچیدا از ژاپن، روی هوش‌های چندگانه جنین ازجمله : هوش عاطفی، هوش شنیداری، هوش کلامی، هوش فضایی، هوش کوانتومی، هوش خوددرمانگر و همچنین حواس دهگانه جنین تمرکز دارد. مجموعه آموزشی تقویت هوش جنین شامل 2 جلد کتاب و 4 عنوان دی‌وی‌دی آموزشی به همراه فلش کارت های ای . اس. پی ، برچسب های تصویری و کتاب‌های صوتی، ارائه گردیده است.

گنجینه پرورش مدیران آینده-تولد تا 3 سالگی

گنجینه پرورش مدیران آینده-تولد تا 3 سالگی

بعنوان پدر و مادر متفاوت به غیر از موارد نیازهای اولیه ی کودکمان مانند ( خوراک، پوشاک و ..) می بایستد به یک تربیت موثر اهمیت ویژه ای بدهیم، تا بتوانیم فرزندانی متفاوت و موفق تربیت کنیم. در راستای یک تربیت موثر آموزش مبانی موفقیت یعنی مواردی که در کسب موفقیت هر فرد نقش بسازایی دارد از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ما باید از همان روزهای نخست زندگی فرزندانمان اصول موفقیت را به آنان آموزش دهیم.

تربیت کودکان طلایی از تولد تا 7 سالگی

تربیت کودکان طلایی از تولد تا 7 سالگی

تعریفی نو از تربیت کودک . 2 گروه نیازهای اصلی کودک . نیازهای روانی : تعریفی از مرگ و زندگی . ترسهای طبیعی کودکان از بدو تولد .

دوستانی که این مطلب را مطالعه کرده اند، از مطالب زیر نیز استقبال کرده اند

دلیل آموزش مالی به کودکان

دلیل آموزش مالی به کودکان

همه می‌دانیم که مربیان و مسئولین آموزشی در مدارس به آموزش کودکان ما مشغول هستند، اما آیا کسب آموزش‌ها و مهارت‌هایی که در مدرسه به کودکان ارائه می‌شود، برای آینده‌ای که با آن روبه‌رو می‌شوند، کافی است؟

پرورش خلاقیت

پرورش خلاقیت

تعریف خلاقیت روان شناسان در تعریف خلاقیت متفق القول نیستند و از جنبه های گوناگونی به خلاقیت می نگرند . در گذشته محور بحث روان شناسان از خلاقیت ( شخص خلاق یا فرایند خلاق ) بود. و این تعریف از خلاقیت مبتنی بر مولد بودن است. در حقیقت خلاقیت یعنی مبتکر بودن. ابتکار در هر زمینه ای باعث پیشرت و تمایز فرد بادیگران می شود. نگاه متفاوت افراد به اطراف شان می تواند آنها را به خلاق بودن و مولد و مبتکر بودن سوق دهد. مک کینان، در تعریف خلاقیت می نویسد : خلاقیت عبارت است از حل مساله به نحوی که ماهیتی بدیع و نو داشته باشد. ویلیامز می نویسد: خلاقیت مهارتی است که می تواند اطلاعات پراکنده را به هم پیوند دهد  عوامل جدید اطلاعاتی را در شکل تازه ای ترکیب کند و تجارب گذشته را با اطلاعات جدید برای ایجاد پایخ خای منحصر به فرد و غیر متعارف مرتبط سازد. از دیدگاه انسان گرایی راجرز خلاقیت نوعی خود شکوفایی است که انگیزه ی آن خود فرهیختگی است. به نظر او خلاقیت ، تمایل به ابراز و فعال کردن تمامی استعدادهای موجود زنده است. بسیاری از دانشمندان به مرتبط بودن هوش با خلاقیت اشاره کرده اند.گانیه (به نقل از سیف) آفرینندگی یا خلاقیت را نوعی حل مسأله ای می داند که در انواع یادگیری بالاترین سطح قرار دارد.

هفته سی ونهم نوزادی

هفته سی ونهم نوزادی

هفته سی ونهم نوزادی

راه‌های پرورش خلاقیت در کودکان

راه‌های پرورش خلاقیت در کودکان

"خلاقیت" شکل کنترل شده یا محدود شده‌ای از تخیل می‌باشد. "خلاقیت"، نه تنها به دلیل لذت آنی آن، بلکه از نظر نتیجه نهایی نیز حائز اهمیت است. این نتیجه? نهایی، معمولاً شکلی به خود می‌گیرد که دیگران نیز می‌توانند آن را ببینند.

چگونه روح فرزندانمان را پرورش دهیم؟

چگونه روح فرزندانمان را پرورش دهیم؟

درونی‌ترین و عمیق‌ترین موجودی که در عمق وجود انسان نهفته است، روح آدمی است.
اگر کودک دارای روح بسته‌ای باشد، یک‌سری علایم و نشانه‌هایی از خود بروز می‌دهد، مثلاً: مرتب در حال جنگ و دعواست. لجباز و یک‌دنده است، از دیگران کناره‌گیری می‌کند، به عشق و محبت دیگران اهمیتی نمی‌دهد، به حرف والدین خود گوش نمی‌دهد و یا به اصطلاح به هیچ صراطی مستقیم نیست.

هفته بیست ویکم نوزادی

هفته بیست ویکم نوزادی

هفته بیست ویکم نوزادی

عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه می توانید از جدیدترین مقالات، اخبار و محصولات سایت در ایمیل خود با خبر شوید...

به جمع کاربر ما بپیوندید